İçeriğe atla

Geyik 2015

Cem

Pinlenen İletiler

Bu bilginin sana verilmemiş olduğunu da bilmiyordum ben, o yüzden bir şey diyemiyorum.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Uğur'un duruşunu da yorumlayamam zira bu yaşananların önceki kısımları hakkında gerçekten bilgim çok az, ben sadece kendi adıma özür dilemek istedim.

Hollanda ile yarışmak istemiyorsan gerekli işlemleri ETYB yapacaktır. Tüm bunların tatsızlığı için tekrar özür dilerim.

Hollanda ile yarışmak istemiyorsan deme lütfen yarışmama imkan mı kaldı da yarışayım? Ulaş senin iyi niyetini biliyorum olayın dışında olduğunu da. Özür dilemene gerek yok. İlgin için ben teşekkür edeerim.

@Züreyfa senin eleştirdiğin kısma bilerek değinmedim. Çünkü adminlerin istediği üyeden istediği ülkeyi alma hakları varmış dolayısıyı ile isterlerse 140 da benden ülkeyi alabilirlerdi. Ama dediklerin doğru. Ben boş olan bir ülkeyi almıştım ve bu ülkeyi kimseden emanet almadım ya da 10 kere yarış da sonra geri verirsin denmedi bana. Ama arkadaşlarını kıracak halleri yok ya canım o da haklı.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 2k
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Ülkenin alınması konusu hakkında çok derin bir bilgi sahibi değilim, sanırım bir önceki değişimlerde konuşulmuş bir konuymuş. Ben 132'de geri döndüm zaten. ETYB olarak bir üyeden ülkeyi alma hakkına sahip olduğumuz da doğru ancak bu tek kişinin kararıyla gerçekleşmez. 

Benim ekibe dahil olmamla başlayan süreçte senin ülkenin alınmasına dair bir oylama yapılmamıştı hatırladığım kadarıyla, hepimiz de Melih'in 140 sonrasında Hollanda ile geri döneceğini biliyorduk. Bugün Melih'in aniden konusunu açmasının ETYB kontrolünde bir şey olmadığını söyleyebilirim, yani bizim bilgimiz dışında gerçekleşen bir olaydı - bunun önceden oylaması yapılsa idi zaten sana kesinlikle haber verirdik. Ortada bir karışıklık var ve bu karışıklığın ETYB ile bir alakası yok, o nedenle ben kendi adıma özür dilerim. 

Şu an ne olacağını bilmemekle beraber kestiremiyorum da, ancak eğer tamamiyle çekilmek istersen 135'ten itibaren Hollanda zaten Melih'te olmuş olacağı için bu karışıklık ortadan kalkacak sanıyorum. Halen çok iyi anladığım konular değil ancak anladığım kadarıyla durum budur.

Burada bile çok yanlış 2 tavır var. Melih daha düne kadar banlı bir üyeydi ve Hollanda "140'ta geri verilecek" şartı olmadan birisine verilmişti. Ne demek 140'ta gelip geri alacaktı? Bir de "Bizim dışımızda gerçekleşen olay." ne demek? Admin değil misiniz siz? Başka birisi rastgele gelip bir ülke için konu açsaydı silecek miydiniz, silmeyecek miydiniz? O ülke boş olsa dahi sileceksiniz. Ayrıca 135. ETSC'de Hollanda yarışacak mı, yarışmayacak mı?

Edit: "Sen çekilirsen sorun çözüşür zaten." tavrı da hoş değil.

Sen çekilirsen sorun çözülür demek istemedim hayır, eğer çekileceğim derse olacak olanlar bir şekilde belli demek istedim. Ancak "ben çekilmek istemiyorum, hayır" derse bu ihtimal hakkındaki görüşlerimi de dile getireceğim tabii.

Bu tatsız olay karşısında yorumumu ETYB'ye belirtmiştim, net bir karar almamışlar henüz (ki bence yapılması gereken belli ve yapılması gereken az önce olan şey değildi) o yüzden ben herkesten kopuk devam etmek istemedim. Bana kalırsa Hollanda (Melih'le) yarışmamalı bu yarışma - yaptığı eylem kurallara uygun değil. Hakan yarışmama kararı da alsa katılmamalı, çünkü hâli hazırda kuralları çiğnemiş olduğu için bunu böylece bırakmak bana doğru gelmiyor.

Böyle bir durumda ETYB niye toplanacak onu da anlamadım ancak ben şu an durumu daha kötüye götürmemek adına karar alınmasını bekleyeceğim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben hollandayi birakmadim ban yedim . Ve ugurada hollanda bosalinca gelecegimi soyledim ve ayni kisiler ayni dusmanlik gunden gune buyuyeceginize dahada bi ergen oluyor bazilari cozemedim hala ben geldim 26 yasina millet geldi 25 26 ya hala ergen gibiler saka gibi

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hollanda Melih'le devam edecektir. 135. yarismaya Hollanda da katilacaktir. Tepkisini gostermek isteyen bizzat bana gosterebilir. Kimseden ozur dilemeyi dusunmuyorum, yanlis yaptigimi da dusunmuyorum. Kim hakkimda ne dusunmek isterse dusunsun. Bu konuyu burda kapatiyor, ve bir daha bu konuyla ilgili herhangi bir yanit vermeyecegimi soylemek istiyorum. Ister saygisizlik, ister edepsizlik, ister terbiyesizlik olarak algilayin. Beni nasil gormek isterseniz oyle gorun.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]İlk defa e-okula girdim. Ders programına bakarken bizim rehberliğe 4247986948689304 öğretmenin girdiğini gördüm

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

neden kaçtınız yayından nettik size

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20"> http://eurovisiontime.com/forum/misc.php?page=tv2

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...