Jump to content

Züreyfa

VIP
 • Content Count

  23,169
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  32

Züreyfa last won the day on July 20

Züreyfa had the most liked content!

Community Reputation

9,379 Excellent

3 Followers

About Züreyfa

 • Rank
  Yaşasın Demokrasi
 • Birthday 11/01/2015

ETSC Country

 • ETSC Ülkeniz
  Norway

TSY Province

 • TŞY Şehri
  İzmir

Recent Profile Visitors

2,045 profile views
 1. Züreyfa

  Geyik 2019

  15 Temmuz mesajımın neden silindiğini öğrenebilir miyim?
 2. BBC 2020 için şarkı yazma kampı düzenlemiş. Katılan isimler; Mørland Holly Tandy Jonas Thander (Bigger than us, I've been waiting for this night) Jeroen Swinnen (Me and my guitar) Duke Ashton Patrik Jean Olsson Charlotte Churchman Werner Klötsch Mila Falls Tom Oehler Maria Broberg Henrik Tala Anthony Goldsbrough Georgie Keller
 3. Sayıca da çoklar ama. Aradığımı bulamadığım için gif kullanmayı bıraktım.
 4. Bu ifadeler sayıca çok oldukları için yavaş yükleniyorlar arama kutucuğunda. Ayrıca ufacık olduklarından ne olduğunu da zor anlıyorum. Hepsini ezberlemek mümkün değil maalesef. Bence yeni eklemek değil, mevcut olanları en az yarıya indirmek lazım. İyi forumlar.
 5. Nasılsa herkes biliyordur diye dizi tanıtımı falan yapmayacağım ama izlemeyeniniz varsa Breaking Bad ve sonrasında Better Call Saul izleyin. Yazık etmeyin kendinize.
 6. Senaryosu, çekimleri, sanat yönetimi vs. çok iyi dizinin. Bütün bölümleri ikişer kez izledim. Çocukluğumun ana haberlerinden anlatılan bu olayı, bu kadar iyi anlatan bir dizinin olması çok hoş. Dramatizasyon amaçlı eklenen karakterler ve olaylar bile gerçekliğe karışmış ve rahatsız etmiyor. Zaman zaman Sovyet eleştirisini abartsa da, gözümüze sokmuyor. İşin siyasi yanını, genel olarak iyi anlatmış bir iş zaten. Baş rollerden, en önemsiz karaktere kadar oyunculuklar bile diziyi izlemek için bir sebep. Hayatınızdan 6 saati ayırıp, izlemenizi tavsiye ederim.
 7. Züreyfa

  Merhabalar

  Nasıl bu kadar emin olabiliyorsun? Daha 2 dakika öncesine kadar adını bile bilmiyordun. Seçmen mi taşıyorsun yoksa?
 8. Züreyfa

  Merhabalar

  Kullanıcı adında "ak" geçmesini sevdim. Kendini tanıtırken kimin fake hesabı olduğunu yazmayı unutmuşsun sanırım. Hoşgeldin.
 9. Şöyle sözler yazıp, Covertime'nin kalitesini düşürmeyin lütfen.
 10. Lüksemburg o kadar da küçük bir ülke sayılmaz. Kendilerinden daha nüfusu olan Malta bırak katılmayı, kazanmaya bile çalışıyor. Ülkedeki herkes bozukluklarını orataya atsa, bütün ESC masrafını çıkarırlar. 30 bin kişilik fakir ülke gibi konuşmuşlar bir de.
 11. Şampiyonlar ligi ne alaka be? B grubu mu kalır mayısa?
 12. 2023'e kadar katılım hakkı verildi. Lozan'ın gizli maddelerini bekliyorlar sanırım.
 13. "Covertime Grand Final'da ne giyeceğim?" diye düşünüp duruyordum ben de. 5 bin dölar + 127 dölar kargo parasıyla, oldukça ucuza kapatmış oldum bu işi. Ödüllü elbise ne de olsa.
 14. Tamta bence de fena değildi. Dansçıların kovboy kostümleri kötüydü sadece. 1. Belarus 2. Karadağ 3. Makedonya 4. Romanya 5. Belçika/BK Olmalıydı bence. Eskiden ne iğrenç kıyafetler olurdu ESC'de, Barbara Dex'in bir anlamı vardı.
×