Züreyfa

VIP
 • Content Count

  23,172
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  33

Züreyfa last won the day on August 23

Züreyfa had the most liked content!

Community Reputation

9,389 Excellent

3 Followers

About Züreyfa

 • Rank
  Yaşasın Demokrasi
 • Birthday 11/01/2015

ETSC Country

 • ETSC Ülkeniz
  Norway

TSY Province

 • TŞY Şehri
  İzmir

Recent Profile Visitors

2,323 profile views
 1. You Decide gibi bir ulusal final yakışmıyordu zaten BK'ya. İşin büyük bir şirkete bırakılması amatörlerin önünü kesse de, ortaya iyi bir şeyler çıkabilir. Umut veriyor sanki bu sene BK.
 2. İçime doğdu, Eldar'ı gönderecekler yine.
 3. OT tarihleri Eurovision'la uyuşmuyordu ve RTVE internal seçim olacağını açıklamış. Ruth Lorenzo ve Diana Navarro isimleri geçiyor. Diana 2018'de kanalla anlaşmış ama son dakika OT'de karar kılmış RTVE.
 4. Malena'nın kızı dünyayı ayağa kaldırdı. 16 yaşındaki Greta Thunberg'den ABD Kongresi'ne azar: Boş konuşuyorsunuz İklim değişikliğine karşı mücadelesini dünya gündemine taşımayı başaran 16 yaşındaki Greta Thunberg, ABD Kongresi'nde ağırlandı. Thunberg, kendisini övüp tavsiye isteyen ABD'li vekilleri fırçaladı: "Lütfen övgüleriniz size kalsın. Siz kendiniz hiçbir icraatta bulunmadan sadece bize ne kadar esin verici olduğumuzu söylemek için bizi buraya davet etmeyin."
 5. Netflix'in Eurovision filmi kadrosuna katılmış. İzlandalı bir karakteri canlandıracakmış. Legion dizisinin başrolündeki adam da Rus temsilci olarak katılmış kadroya.
 6. Züreyfa

  Geyik 2019

  15 Temmuz mesajımın neden silindiğini öğrenebilir miyim?
 7. BBC 2020 için şarkı yazma kampı düzenlemiş. Katılan isimler; Mørland Holly Tandy Jonas Thander (Bigger than us, I've been waiting for this night) Jeroen Swinnen (Me and my guitar) Duke Ashton Patrik Jean Olsson Charlotte Churchman Werner Klötsch Mila Falls Tom Oehler Maria Broberg Henrik Tala Anthony Goldsbrough Georgie Keller
 8. Sayıca da çoklar ama. Aradığımı bulamadığım için gif kullanmayı bıraktım.
 9. Bu ifadeler sayıca çok oldukları için yavaş yükleniyorlar arama kutucuğunda. Ayrıca ufacık olduklarından ne olduğunu da zor anlıyorum. Hepsini ezberlemek mümkün değil maalesef. Bence yeni eklemek değil, mevcut olanları en az yarıya indirmek lazım. İyi forumlar.
 10. Nasılsa herkes biliyordur diye dizi tanıtımı falan yapmayacağım ama izlemeyeniniz varsa Breaking Bad ve sonrasında Better Call Saul izleyin. Yazık etmeyin kendinize.
 11. Senaryosu, çekimleri, sanat yönetimi vs. çok iyi dizinin. Bütün bölümleri ikişer kez izledim. Çocukluğumun ana haberlerinden anlatılan bu olayı, bu kadar iyi anlatan bir dizinin olması çok hoş. Dramatizasyon amaçlı eklenen karakterler ve olaylar bile gerçekliğe karışmış ve rahatsız etmiyor. Zaman zaman Sovyet eleştirisini abartsa da, gözümüze sokmuyor. İşin siyasi yanını, genel olarak iyi anlatmış bir iş zaten. Baş rollerden, en önemsiz karaktere kadar oyunculuklar bile diziyi izlemek için bir sebep. Hayatınızdan 6 saati ayırıp, izlemenizi tavsiye ederim.
 12. Züreyfa

  Merhabalar

  Nasıl bu kadar emin olabiliyorsun? Daha 2 dakika öncesine kadar adını bile bilmiyordun. Seçmen mi taşıyorsun yoksa?
 13. Züreyfa

  Merhabalar

  Kullanıcı adında "ak" geçmesini sevdim. Kendini tanıtırken kimin fake hesabı olduğunu yazmayı unutmuşsun sanırım. Hoşgeldin.