Jump to content

Ulaş

Member
 • Content Count

  8,084
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Ulaş last won the day on November 28 2018

Ulaş had the most liked content!

Community Reputation

993 Excellent

About Ulaş

 • Rank
  utópia
 • Birthday 12/12/1994

Location

 • Konum
  İstanbul

Job

 • İşiniz
  Reklamcı

TSY Province

 • TŞY Şehri
  Eskişehir

Recent Profile Visitors

1,076 profile views
 1. San Marino'yu Rodrigo Alves (yaşayan bir Barbie Ken) temsil edecek diyolla. Üstüne üstlük Rodrigo da #eurovision paylaşımları yapıyor; Eurovision ailesi olarak lanetlendik sanırım?
 2. Şarkı benim de beğendiğim 5 şarkıdan biriydi. Çok değişiklik yapmadan (özellikle de dilinde) güçlendirilmesi yeterli olacaktır bence. Jonida'nın da heyecanını kırıp vokalini güçlendirmesi yerinde olacaktır. Yolu açık olsun.
 3. Bu konuyu açmak nasıl aklıma gelmez Muhteşem bir dizi muhteşemmmmmmmmm
 4. yalnız albüm kapağı çok temiz ve güzel olmuş edit: circular fontu kullanılmış. severiz
 5. Ulaş

  Geyik 2018

  Çok geçmiş olsun Zürey.
 6. Yarı-final turuna yükselen 16 isim belli oldu: Carousel – “That Night” Aivo Oskis – “Somebody’s got my lover” Dziļi Violets feat. Kozmens – “Tautas dziesma” (Folk song) Laime Pilnīga – “Awe” Samanta Tīna – “Cutting the wire” Markus Riva – “You make me so crazy” Adriana Miglāne – “Scared of love” Double Faced Eels – “Fire” Elza Rozentāle – “You came on tiptoe” Edgars Kreilis – “Fire” Kristiāna Bumbiere – “Remedy” Laika Upe – “Listen to the way that I breathe” Kristīne Pastare (Peress) – “Smaragdi un pelni” (Emeralds and ashes) Alekss Silvērs – “Fireworks” Līga Rīdere – “Būšu tepat” (I’ll be there right now) Kris & Oz – “Midnight streets”
 7. Mr. Little Jeans Good Mistake
 8. Poolfinal 1 Hold Me Close: Beğendim. Coming Home: Home isimli kötü şarkı görmedim daha ben Bu da çok tatlı. Soovide puu: Sandra 10 yıl sonra yeniden demiş. Bir Rändajad'ın bir daha çıkmayacağını hepimiz biliyoruz. Olanla yetineceğiz. Little Baby El: Hoş. Miks sa teed nii?: Bu da hoş. Öhuloss: O klibe BİT TİM Without You: Güzel ama çok tekrar ediyor. High Heels In The Neighbourhood: Yani bunu da sevdim gibi gibi. Storm: Eh, hoş. Deep Water: Yeterince yükselmiyor, kadın vokali de haliyle yoruyor. Smile: Bu şarkı canlı performansta sıçacak. Supernova: Direkt kötü bu. Bu ne? Poolfinal 2 Pretty Little Liar: Uku'yu severim, şarkıyı da sevdim. Kui isegi kaotan: Bir "Päästke noored hinged" değil ama güzel. Cold Love: Tatlı, temiz. Follow Me Back: Yani, hoş. Milline päev: Hold Me Close'un bu YF'deki karşılığı, aynı güzellikte değil ama. Halleluja: Hoş, bir iş yapmaz ama. Believe: Klip şarkıdan güzel I'll Do It My Way: Sıkıcı. Kaks miinust: Bu şarkıları yaşlı Estonyalılar dinlesin diye koyuyorlar buraya, değil mi Strong: Şarkıda bir tuhaflık var ve bu şarkıyı güzel olmaktan çok uzaklaştırıyor. Wo sind die katzen?: Neden? Parmumäng: DLKJDJKDJADSKJADSJKSAJFLKDKLFKSLDFSDGASKLGJASKLJFASDKJFKDSLA
 9. hepsi kötü zaten, kötülerden az kötü olanı seçiyoruz...
 10. Australia Decides'a 700'ün üzerinde şarkı başvurusu olmuş. SBS ekibi ilk teaser'ı yayınladı, ancak çok bir şey anlaşılmıyor. Yakında ilk katılımcıları duyuracaklarmış.
 11. 1. yarı finalde Wiktoria, 3. yarı finalde de Jon Henrik Fjällgren net finalde görünüyor. Bir Ace Wilder eksik maşallah. Jan Malmsjö beyfendimiz 50 yıl sonra dönüyormuş Mello'ya. Onu da buradan finale alabiliriz belki, Oscar'ı da finalde göreceğimizi düşünüyorum ama. 4. yarı final hakkında pek fikrim yok, zamanında Anton'u bilen tek şirketin görüşlerini almak isterim Aralarında sevdiğim isimler olmasına karşın bazı isimlerin temcil pilavı gibi her sene her sene karşımıza çıkması beni artık yoruyor. Biraz soluklanıp 3-4 yarışma sonra katılın bari
×
×
 • Create New...