İçeriğe atla

Geyik 2015

Cem

Pinlenen İletiler

Mayıstan Beri Ayrı Kaldık

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> Neler Yapıosunuz Bakim

TATLIM SENİ TANIMIYORUM AMA BURDAKİ ARKADAŞLARIN HATRINA TAROT SANA 50 OLUR

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 2k
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Hosbulduk cagatay :*

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Simdi yarisma tadindan yenmez valla

Gizlenmiş İçerik

bu arada harika gorunuyorsun kac kilo verdin toplam?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

49 50 verdim valla

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oh masallah helal olsun

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

28-02-2012, 21:44 Üyelik Tarihim

Gizlenmiş İçerik

gencecik bir kızdım

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Herkese merhabalar. Öncelikle bu yarışma ortamını oluşturan yöneticilere teşekkür etmek istiyorum. Burada yeni sanatçılar tanımamıza yeni şarkılar keşfetmemize olanak tanıyorlar. Fakat görüyorum ki siteye göstermemizi bekledikleri saygıyı kendileri bize göstermiyorlar. Bugün ülkemin elimden alındığını ve başka birine verildiğini sitedeki yöneticilerden hiçbiri haber verme ihtiyacı bile hissetmedi. Kurallara göre yönetimin istediği ülkeyi istediği üyeye verme hakkı varmış - ne kadar saçma bir kural - tamam böyle bir hakları var anladık fakat en azından bana da bir haber verilseydi böyle bir durum var ve ülkeyi bırakmanı istiyoruz denseydi çok şık olurdu. işte bahsettiğim saygı olayı bu. burada aramızda çocuk yok diye biliyordum ama bunu bile düşünemeyecek kişilerin yeterince olgunlaştığını söylemek zor.

yaptığım seçimlerle yarışmayla alay ettiğimi söylediniz. oysa beni hiçbiriniz tanımıyordu bunu nasıl söylemeye cesaret ettiğinizi aklım almıyor. sizin için çok eski olan oysa benim daha yeni keşfettiğim sanatçılarla yarışmak istediğimde bunu alay ediyor diye anlayıp yaftaladınız. (herkes için demiyorum bu sözleri). ben burada kimseyi tanımıyorken neden yarışmayla sizlerle alay edeyim ki? neden o şarkıları yolladığımı sormadınız bile. hemen yaftalandım. ben yıllarımı böyle forumlarda geçirmedim. tanımadığım birçok şarkının olması normal ve yeni tanıdığım şarkılarla yarışmak isteğimde normaldi.

ve şimdi ülkemin bana emanet olarak verildiğini öğreniyorum. meğer banlanan bir üyenin geri dönme süresi kadar katılma hakkım varmış da haberim yokmuş. ben zaten hollandayı bırakacaktım. bana gelip bu konu haber verilse gayet olumlu karşılardım ama böyle bir girişim olmadı. aranıza yeni birilerini almaya tahammülünüz hiç yok. bu kadar uzun bir yazı yazmam bile siteye ve sizlere ne kadar önem verdiğimi gösteriyor. benim de hatalarım olmuştur elbette ama hiç uyarıldığımı hatırlamıyorum. yukarıda teşekkür ettiğim site yöneticilerine bu olaydan dolayı teessüf ettiğimi belirterek sözlerimi sonlandırıyorum.kırdığım arkadaşlar varsa özür dilerim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...