Hakan

Member
 • Content Count

  2,044
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Hakan last won the day on February 24

Hakan had the most liked content!

Community Reputation

2,151 Excellent

About Hakan

 • Rank
  Seçkin Üye

ETSC Country

 • ETSC Ülkeniz
  Poland

TSY Province

 • TŞY Şehri
  Sinop

Recent Profile Visitors

1,035 profile views
 1. 6.sezonu izleyip bırakmıştım 2016 da. 3 yıl aradan sonra 7.sezonla devam ediyorum. Bir insan bir diziyi özlermiş dedirtti valla. Kasımda 10.sezon başlıyormuş o zamana kadar 8. Ve 9.sezonlari da izlerim
 2. Sadece Acemi Balik'i dinledim ve orijinali kadar olmasa da beğendim.
 3. Ucuzlukta kampanya Bu ne rezalet böyle
 4. Şarkılar zaten rezaletti buna rağmen sıralama iyi olmuş. Litvanya daha yukarıda olabilirdi bir de Hırvatistan sonuncu olmalıyken gereksiz yükselmiş o kadar
 5. Bence abartılacak bir havası var şarkının. Esc de eşine çok rastlanır bir şarkı değildi değeri bilinemedi. Saygıyla anıyoruz.
 6. Son 5 te kalmalılardı. Slovenya gereksiz puanlar alıyor 2 yıldır. Seneye yamulmaları yakındır.
 7. Kıbrısla beraber bu sene 2.kanayan yaram. Çek cumhuriyetinden kat kat iyi bir şov ve şarkıya sahipken ne jüriden oy alabildi ne halktan? Nesini beğenmediniz ey halk???
 8. Tamam performans güzeldi şarkı da hoş ama 11.lik fazla değil miydi?? Ey jüri 150 puan verecek ne buldunuz bu şarkıda?
 9. Provalarda yerin dibine sokulan Tamta ile yarışmadaki Tamta arasında epey fark vardı. Ben performansını beğendim. Jüriyi anladık ta halk nesini sevmedi anlamadım. Kesinlikle ilk 10 da olmalıydı. Bu seneki kanayan yaram budur.
 10. Şarkı ve performans güzeldi ama görüp görebileceği derece sanırım buydu fazlası değil.
 11. Başından beri bayıldığım bir şarkıydı bu. Halkta biraz daha yüksek alsa iyi olacaktı ama 8.lik de kötü bir sonuç sayılmaz. Performansı harikaydı şov da hoştu. Azerbaycan 2013 ten sonra şeytanın bacağını kırdı sonunda.
 12. Şarkının anırılan kısmı hariç dinlenebilir hoş bir melodisi var ama genel olarak sevmediğim bir şarkıydı. Fakat sahne şovu gayet iyiydi. Derecesini biraz abartı buldum yine de.
 13. Şarkıyı seviyordum ama klasik bir ballad olmaktan öte gitmiyordu. Derecesine şaşırmadım.
 14. Aly Ryan varken bu torpillileri gönderirseniz böyle yamulursunuz. Geçen seneki gereksiz 4.lükle avunun birkaç yıl daha.
 15. Türkücüyü elitist bir şekilde pazarlamaya çalışırsan yemezler İsrail. Yarı finalde yarışsa elenip giderdi. Hele o sondaki ağlama çabaları felaket kötüydü. Layığını buldu derecesiyle.