Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. Ülkelerin Zafer Sayıları 🇮🇪 Hala Zirvede
 3. İkinci Sıralar İçin Eurovision Kanalının Hazırladığı Video
 4. Today
 5. 2. direkt finalist : Didrik 2010'da Norveç'i kendi evinde temsil etmişti.
 6. Yesterday
 7. Babaanneler yaşıyorsa onlar katılıp sahnede ölsünler ahauahaau
 8. Mahmooddan Olağanüstü Bir Sıngle RAPIDE
 9. Dima ile Sergey birlikte katilsin 🤦🏻‍♂️
 10. 8.sezonu da bitirip günceli yakaladım bu dizide sonunda. Sıralamam şöyle: 1.Asylum 2.Murder House 3.Apocalypse 4.Roanoke 5.Cult 6.Freak Show 7.Hotel 8.Coven 9.sezon yeni bitmiş sanırım. Onu izleyince listeyi editlerim.
 11. Keşke katılsa ama ne Rusya teklif eder ne de o kabul eder.
 12. Ben beğendim ama 8 bölüm boyunca her şeyin aşırı gizli kalması olmamış. Erhan'ın babası ne bulmuş Atiye ne gördü en ufak bir bilgi yok. 2.sezon izlensin diye iyi kasmışlar. Başardılar mı başardılar 2.sezonu da izlerim
 13. Favori olan samanta bu muymuş? Şarkısı rezalet. Rap falan katmış araya ortaya karışık bir şey olmuş. Aferin Letonya böyle devam et
 14. Bu yarı final resmen izlemeyelim diye her şeyi yapmışlar. Şarkılar rezalet.
 15. bu ne hahahhaah tiplere bak fanlar bunu begenmis umarim secilmez.
 16. Beni çok sardı bu şarkı. Tabii ki her şey için daha çok erken ama Arnavutluk için bi ümitlenmedim değil. Başarılar Arilenaya, favorilerimden olacak gibi.
 17. Kazanan sarki bence en iyi 3 sarkidan biriydi. kanita vardi ukusal finalde o sarki secilenden cok daha iyiydi. Ve me tana yi herkes sevmisti. Bence ilk 10 yapardi o sarki.
 18. Etnik etnik diye diye rezil rüsya anıran kadın ve erkekleri yolluyorlar
 19. Benim begendim 3 sarki da finale kalmis. begendim dediysem de eh iste dediklerim. samanta bu sene alir gibi. Ama keske o muzigi degisse cok kotu.
 20. Letonyada Finale Kalan 9 İsim Belirlendi Samanta Tina Katrina Dimanta ANNNA Miks Dukurs Katrina Bindere Driksna Edgars Kreilis Seleste Bad Habits
 21. Daha çok yarı finalde elenirler o zaman. Yazık.
 22. Me Tana'ya en düşük oyu veren jüri üyesi geçenlerde şöyle bir açıklama yapmış : "Me Tana'yı ülkemi temsil edecek bir parça olarak görmüyorum. Bizi temsil edecek şarkının içinde bize özgü etnik imgeler olmalı" Herhalde bu jüriye yanlış şarkı dinletmişler. Me Tana'yla katılsaydılar yarışmada ne yaparlardı bilmiyorum ama şimdikinden daha fazla şansları olurdu diye düşünüyorum. Neyse bu seneki şarkıları da ortalama bir şarkı, bakalım ne yapacaklar bu yıl.
 23. Şarıkıları Appten Dinleyip Oyladım Alayı Rezil bu Kadar boktan Şarkıyı Her sene nerden buluolar
 24. Ne bicim ulke bu ya. Yine hepsi ayni rezillikte. birkac tane eh olan var sadece.
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...