İçeriğe atla

Geyik 2015

Cem

Pinlenen İletiler

• İleti 2k
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Resmen yaprak dökümü yaşanıyor sitede sessizce çekilmeler çorap söküğü gibi resmen... Peki sonuç??  Ne olacak Time bitiyor mu

Herkes gelir geçer, Eurovisiontime baki kalır.

Umarım

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/unsure@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Neler olacağını bilmiyoruz tabii.

Şu an Time'ın bitmemesi için çabalıyoruz. Uğur ve Cem'in gidişi kaçınılmaz bir yeniden yapılandırma gerektiriyor. O yüzden herkesi banlayıp forumda tek başıma gezeceğim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tek başına sıkılırsın koca forumda

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gidenlerin kısa süre sonra tekrar döneceğine inanıyorum ben. Düşünmeden alınmış kararlar gibi duruyorlar.

Senin yapmış olduğun gibi, nokta değil virgül koyduklarını varsayıyorum. Cem geri dönerse İsveç tekrar onundur benim için.

İyi geceler @Reyiz, sen de üzme bizi.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ya ben kalıcam ama şu anda volkinin tavrını bekliyorum ben. Bence de gidenler geri dönecek elbet ama önemli olan şu ankileri kaybetmemek. Bu arada alınmayın ama büyük ihtimal sizin isveçle bk olmanızı cemle uğur istedi ama ben çok saçma buldum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ya ben kalıcam ama şu anda volkinin tavrını bekliyorum ben. Bence de gidenler geri dönecek elbet ama önemli olan şu ankileri kaybetmemek. Bu arada alınmayın ama büyük ihtimal sizin isveçle bk olmanızı cemle uğur istedi ama ben çok saçma buldum.

Ben de kendime İsveç'i yakıştıramıyorum.

Gizlenmiş İçerik

Evet, Uğur ve Cem'in özel ricasıydı. Ancak duruma göre İsveç'ten başka bir ülkeye de yelken açabilirim, çok büyük bir fark yaratmıyor benim için.

Volki ile aranızda olanları ucundan biliyorum desem, o bile yalan olur. Tek dileğim, gelecekte elinize bir şey geçmeyecek olan bu sanal proje için birbirinizi kırmamanız. Uğur da ben de bu durumdan az çekmedik kendi hayatlarımızda.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/unsure@2x.png 2x" width="20" height="20">

Şu an en büyük niyetimiz üye kitlemizi kaybetmemek, çok hızlı gelişiyor her şey. Olumlu bakmaya çalışıyorum, Time'ın tek çaresi üyelerinin bağlılığı olacak.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Benden duymuş olmayın ama Ulaş üyeliği ücretli yapacakmış.

Bu yalan haberlere kanmayın. Bizim dönemimizde ulaşım tamamen ücretsiz olacak. Eski yüksek fiyatlara son!

Sağlık, ulaşım, barınma gibi temel ihtiyaçlarınızı artık yönetim karşılayacak. Daha yaşanabilir bir Time için!

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yeni üyelere 3 ay ücretsiz + 3 ay indirimli olacakmış. Eski üyeler ocak ayından itibaren başlayacak ödemeye. Üye kademeleri olacak (beleşçi üye, ekonomik üye, normal üye, premium üye, gold üye vs.) ve atılabilecek mesaj ve özel mesaj sayısından, avatar ve imza kullanabilmeye kadar sahip olacağınız özellikler verdiğiniz paraya bağlı olacak.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...