Jump to content

Züreyfa

VIP
 • Content Count

  23,296
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  34

Everything posted by Züreyfa

 1. Ne biliyim ben en son yarıştığımda Almanya'ydın
 2. Musty ulusal final bütçesini karılarla yemiş, sanırım
 3. Başlamış ESC yayını. İzlemek isteyen varsa diye link buldum; https://www.ecanlitvizle.live/one-hd/ Mikayil Şulta şarkı okuyo
 4. Allah aşkına bu şarkılar ne böyle ya?
 5. Dil muhabbetine çekilseler de, finalde 3 dk bu şarkıyı dinlemek zorunda kalmasak
 6. Değil sanırım. İngilizler yapacak şarkıyı diyorlardı
 7. John Newman dediler, James Newman çıktı Tam bir ETSC şarkısı. Hoş şarkı ama gerçekten buysa seneye Londra'da değiliz Nakaratta aynı şeyi tekrar edip duruyor. ESC'de ne yapar bilemedim ama sonuncu olmazlar en azından
 8. EMA'nın son 5 dakikasını izledim. Birinci açıklanırken bir şeyi yoktu bu adamın. Sunucu komiklik yapmış hissim.
 9. Bağırmalı kadın balladı seçiyor bütün ülkeler. Norveç'inkinden iyisini çıkaramayacaksanız, yollamayın şu şarkılardan. Bond şarkısı olarak da Belçika'dan kötü aynı zamanda. Ayrıca kız şarkıyı okuyamıyor, düzeltsin mayısa kadar.
 10. 3. Meşhur Geleneksel Züreyfa Eurovision 2020 Sıralaması 1 İtalya 2 Norveç 3 Litvanya 4 Belçika 5 İspanya 6 Ukrayna 7 Slovenya 8 Avustralya 9 Letonya 10 Arnavutluk 11 Polonya 12 Fransa 13 Çek Cumhuriyeti 14 Ermenistan
 11. 2. düello en çekişmeli olanı sanırım. Farklı eşleştirebilirlerdi sanki o ikiliyi.
 12. 2 numara ilk 4'te olsun. Frida elensin
 13. Jüri oyları; 6. Go_A 5. Krutь 4. Khayat 3. David Axelrod 2. Tvorchi 1. Jerry Heil İşin garibi jüri yarı finalde Tvorchi'ye 8 puan vermiş. Her sene böyle oluyor jüri oyları Ukrayna'da. Arka planda sağlam katakulli dönüyor hissim.
 14. Hani sahnelemesi çok etkileyiciydi bu kızın? İleri geriye yürüyüp durdu. Şarkı hoş ama sesine tam uymamış sanki. Başkası okusa daha iddialı olabilirmiş gibi.
 15. 6 numara ev sahibiyken ETSC'ye yolladığım şarkılara benziyor. İlk 4 görebilir ve umarım görür de
 16. "Songbird benim tarzım değildi,. Verdiler, okudum." gibisinden bir açıklaması vardı 2. katılışında. O zaman tarzıyla geldiğini söylemişti. Şimdi bu tarz nereden çıktı onu ben de anlamadım. Bu şarkı da fena değil ama bir songbird değil tabii.
 17. NAnne ilk 2 şarkıda uyuya kalanları uyandırmıştır. Eğlenceliydi en azından. Eğlenceli joke entry severim
 18. Frida çok tırt. 2. sıradaki çocukçağızın şarkısı hoş ama performansı statik çok. İlk 4'e girer umarım.
 19. Bende youtube linki açık Vidbir'in. Ses kapalı ama. Arada bakıyorum performansları geri alıp izliyorum. İlk şarkı 48. dakikada başladıydı
 20. Ne kötüymüş bunların şarkıları böyle. Go_A'yı seçsinler diyeceğim de onun da şansı yok sanırım. Geri kalanlar kötü hep.
 21. Bu kadar özen göstermişler de şarkı sözleri neden böyle? "Alcohol you" gibi iğrenç bir söz öbeği bulundurmasına karşın en çok o ilgimi çekti.Cherry Red tam bir Rumen popu ama, o kazanır hissim. O "İspanyolca 101" sözleri çıkarsalar keşke şarkıdan.
×
×
 • Create New...