İçeriğe atla

İsveç 2012 : Loreen - Euphoria

Illusion

Pinlenen İletiler

Duel 1 | Top Cats vs Dynazty

Bir tarafta 2012'nin "The Playtones"u Top Cats, bir yanda rock parçaları ve ışıklarıyla Dynatzy.

İkisi de çok iddialı ve ikisinde de neler olacağını kestiremiyorum.

Kalbim Top Cats diyor şimdi de, ama Dynatzy de güzel ya.

Duel 2 | Andreas Johnsson vs Timoteij

Timoteij'in kafadan alması gereken düello. Andreas'a şans vermiyorum.

Duel 3 | Thorsten Flinck & Revolutionskertern (kendim yazdım!) vs Christer & Lotta

En sıkıcı düello. Meşhur "Lanet Olası 7. Şarkı!" ile "I'm In Love 2012 Edition" karşılaşması. Yorum yok.

Duel 4 | Sean Banan vs Youngblood

Bir diğer iddialı düello! Bir tarafta "dı birinci" Sean, bir tarafta ismini şarkı yapan Youngblood.

Sean bu turu alabilir, ama şarkısı halen berbat.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu yıl çok takip edemedim ama dinlediğim şarkılar içinde Danny'nin şarkısı çok iyiydi. Bir de Charlotte elenmiş. O kötü şarkıyla kazanması mucize olurdu zaten

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Timoteij'i de beğenmedim. Kom'a vermeleri gerektiği zaman vermediler.

Diğer şarkıları da yeni dinliyorum

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Duell 2: Andreas Johnsson mot Timoteij

Timoteij aldı.

Duell 3 Thorsten Flinck & Revolutionsorkestern mot Lotta Engberg och Christer Sjögren

Thorsten Flinck & Revolutionsorkestern aldı.

Duell 4 Sean Banan mot Youngblood

Sean Banan aldı.

Sonuç:

Top Cats ve Thorsten Flinck & Revolutionsorkestern finalde.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Çok afedersiniz ama aşırı b**tandı bu AC sonuçları. Geçen sen bile bu kadar kötüsü olmamıştı

Gizlenmiş İçerik

:icon_ohmygod:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar loreen'i sevenler belki kızacak ama onun hiç şansı yok bence Danny açık ara kazanacaktır bakın demedi demeyin Eric 2010 da manboy ile 2. oldu ertesi sene onu yolladılar , Danny geçen sene İn the club ile 2. oldu bu sene kesin o gidecektir muhteşem şovu ile ,İsveç halkı garip bir halk yani Danny'nin gideceğine her türlü iddiasına girerim Loreen o saçma dansıyla çok bayıyor çünkü!!

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar loreen'i sevenler belki kızacak ama onun hiç şansı yok bence Danny açık ara kazanacaktır bakın demedi demeyin Eric 2010 da manboy ile 2. oldu ertesi sene onu yolladılar , Danny geçen sene İn the club ile 2. oldu bu sene kesin o gidecektir muhteşem şovu ile ,İsveç halkı garip bir halk yani Danny'nin gideceğine her türlü iddiasına girerim Loreen o saçma dansıyla çok bayıyor çünkü!!

Şarkıyı sahnede katledişiyle mi? Hiç sanmıyorum

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

In The Club ile bu sene 1. olabilirdi mesela, Amazing led ışıklardan başka bir şey değil.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

yani bakalım ben finalde sevdikleri sanatçılara torpil yaptıklarını düşünüyorum biraz isveç halkının geçen sene Eric'i oy yağmuruna tutanlar bu senede Danny'e aynı şeyi yapacaklardır yani senelerdir gözlemimim bu yönde haftaya bugün konuşuruz

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> kazanamazsa özür dilerim burdan tekrardan ,yani yoksa şarkıya bayıldığım için sölemiyorum yanlış anlamayın sadece öngörü

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

yani bakalım ben finalde sevdikleri sanatçılara torpil yaptıklarını düşünüyorum biraz isveç halkının geçen sene Eric'i oy yağmuruna tutanlar bu senede Danny'e aynı şeyi yapacaklardır yani senelerdir gözlemimim bu yönde haftaya bugün konuşuruz

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> kazanamazsa özür dilerim burdan tekrardan ,yani yoksa şarkıya bayıldığım için sölemiyorum yanlış anlamayın sadece öngörü

O da doğru, biraz ünleneni ESC'ye gönderene kadar oyluyorlar

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gizlenmiş İçerik

O da doğru, biraz ünleneni ESC'ye gönderene kadar oyluyorlar

Gizlenmiş İçerik

çok güzel söyledin aynen öyle:D

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Afton Bladet anketi

Loreen 38.42%

Dead by April 6.72%

Ulrik Munther 2.18%

David Lindgren 4.4%

Molly Sandén 4.95%

Björn Ranelid feat. Sara Li 7.04%

Lisa Miskovsky 8.64%

Danny Saucedo 9.73%

Top Cats 5.22%

Thorsten Flinck 12.7%

Totalt antal röster: 80,001

Danny'nin finalde şansı olacağına inanmıyorum şarkıyı mahvediyo çünkü. Ayrıca bu son 4 yıl içinde üçüncü katılışı, İsveç halkının kendisinden sıkılmış olmasını umuyorum. Yukarıdaki şey de AftonBladet'in anketi, oylama bu durumda. Ayrıca İsveç'te MF ile normalde ilgilenmeyen pek çok kişi Loreen için izleyip oy atacağını falan söylüyomuş. Danny'yi seçmeyecekleri konusunda umutlanmak istiyorum. Danny, finali çok zor görecek bi isim, belki 10.lukla falan çıkar ancak. Kendi yarı finalinde Tooji, Can ve Zeljko var. Hatta Ott bile ondan çok oy alabilir jüriler sayesinde. Loreen herkesi kendine çekecektir.

Gizlenmiş İçerik

Ha bi de finalde Danny'nin oyunu bölecek çok isim var. Ulrik, David, DbA sürekli aynı 12-18 yaş arası teen girl'lere hitap edenler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...