İçeriğe atla

İsveç 2012 : Loreen - Euphoria

Illusion

Pinlenen İletiler

sahnedeki duruşu şarkıyı o kadar iyi anlatyo ki

Kesinlikle.

Öfori kelimesnin tanımına baktığımızda, psikolojik bir hoşnutluk duygusu olduğunu görüyoruz, ama şu da var, çeşitli rahatsızlıklardan dolayı gelen bir psikoloji. Aslında o "aptal" duruşlar o aşkın verdiği rahatsızlık ve oluşturduğu öforik durumu temsil ediyor.

bu ne mükemmel bi açıklamadır...o yaptıgı hareketler....tanrım mükemmel!!

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Charlotte Perelli'nin kaderini yaşayacak gibi duruyo bence.Yarışma öncesi fanlar tarafından çok övüldü fan balonu olacak diye düşünüyorum. Şarkı hoş evet ama kesin 1. kesin ilk 5. bilmemne bunlar abartı. O kadar iddialı bi şarkı değil fazla büyütüldü. İlk 10 yapar ama ;)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Şarkı tek başına ahım şahım bi şey değil ama Loreen ve sahne performansı onu o kadar eşsiz ve mükemmel kılıyo ki, anlatılmaz bence.

Şu videodaki 2.07 ve 3.05 tam anlamıyla nefes kesici yerleri. Umarım ki ilk 3'te olur hatta 1. olur. Geçen sene Eric Saade'nin o şarkısıyla 3. olmuş olması Loreen için umutlanmamı sağlıyo.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yorumların çoğunda " Eric bile o şarkıyla 3. olduysa " lafı çok geçmiş ama çok pardon da Popular bu şarkıya 10 basar açıkçası.

Espri anlayışına bayıldım Boran

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
:haha:

Gizlenmiş İçerik

:haha:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yorumların çoğunda " Eric bile o şarkıyla 3. olduysa " lafı çok geçmiş ama çok pardon da Popular bu şarkıya 10 basar açıkçası.

Güzel espri, bunu yapıcam birilerine.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Muhteşem kesin ilk 3te

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben güldüm, allah da seni güldürsün Boran kardeş..

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben güldüm, allah da seni güldürsün Boran kardeş..

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

ben espriyi anlamadım galiba herkes kopmus

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/wacko@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...