Jump to content

Illusion

Member
 • Content Count

  1,128
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

42 Excellent

About Illusion

 • Rank
  Üye
 • Birthday 06/04/1994

ETSC Country

 • ETSC Ülkeniz
  Ireland

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. MF bu sene rezalet! 2013 senesinden sonraki en kötü finalleri olacak ama o sene en azından elenen şarkılar arasınad iyi şarkılar vardı bu sene iyi şarkı bulmak imkansıza yakın gibi. Mariette'in iki şarkısını da sevmiştim kendisi için çok umutluyum bakalım
 2. Illusion

  Geyik 2015

  Son zamanlarda izlediğim en güzel komedi filmiydi, bu sahnesi de çok komikti :haha:
 3. Bu sezon Piper Chapman'dan resmi olarak nefret etmeye başladım, çevresindeki herkesin hayatını kararttı Yine de sezonun en iyi sahnelerinden birisi kendisine aitti, kullanılmış iç çamaşırı işine girdikten sonra diğer kadınları ikna etmeye çalışırken yaptığı konuşma :haha: Red Alex Stella Morello'nun evlenmesi Pennsatucky Black Cindy Norma'nın hikayesi genel olarak o kadar gereksiz uzatıldı ki :12: 1-2 bölüm olsa ilgi çekerdi bence ama uzatıldığı için sıktı beni. Suzanne'e bu sezon pek ilgi çekici bi şey yazamamışlar bence, diğerlerinden daha çok ilgi çektiği için biraz geri planda tutmak istemişler gibi geldi bana. Anneler günü bölümünü ben çok sevmiştim, özellikle sonu aşırı acıklıydı bence. Ayrıca Alex'i öldüreceklerini sanmıyorum ama keşke cliffhanger olarak o hikayeyi bırakmasalardı.
 4. Loic özellikle performansının başlarında çok gergindi sahnede ve çok da belli oluyodu gerginliği, umarım finalde böyle olmaz.
 5. Sonuçları sizden gelen oylar belirliyo, işte demokrasi bu tarzı bi şey dedi. Şu an pek hatırlamıyorum ama ülkeyle alakası yoktu, oylamaya teşvik amacıyla söylenmiş bi şeydi.
 6. Şarkıyı hiç sevmiyorum ama performansı çok iyiydi Nina'nın. Keşke daha iyi bi şarkıyla katılmış olsaydı.
 7. Birinci olmayı sonuna kadar hak ediyo Polina Muhtemelen ilk 3'te olur ama kazanamaz gibi geliyo bana.
 8. Sırbistan, Macaristan, Arnavutluk ya da Romanya'dan birinin yerine finale çıkmalıydı, bu yarı finalden elenmesine üzüldüğüm tek şarkı bu oldu. (Makedonya'yı da seviyodum ama performansı rezaletti onun.)
 9. Bu sezon iyice kötüye gidecek gibi duruyo. Sarah'nın hayatına giren herkesin zaten bi sırrı olmasa Pembe diziye döndü iyice, daha kötüleşmeden iptal etseler bari. Ya da daha ne yaptığını bilen yazarlar da bulabilirler o daha iyi olur.
 10. En yeni favorim. http://www.imdb.com/title/tt2149175/?ref_=nv_sr_1
 11. Bi kaynak ekleyebilirsen buna çok güzel olur. Haberin gerçek olduğunu düşünmüyorum çünkü ortada Lady Gaga'nın adı yokken Jessica Lange'in ayrılacağı kesindi.
 12. 67. Emmy Ödül töreninde Orange is the New Black drama olarak yarışacak. TV akademisinin diziyi bu kategoride ödüllendirme konusunda daha rahat davranacağını düşünüyorum ben. http://www.indiewire.com/article/orange-is-the-new-black-to-compete-as-drama-at-2015-emmys-tv-academy-denies-netflix-petition-20150320
 13. Ve ayrıntılı oylamalar açıklandı: http://www.svt.se/melodifestivalen/article2763374.svt/binary/Alla%20r%C3%B6stningssiffror%20Melodifestivalen%202015%20ver4.pdf
 14. Bunlar gerçek değil, ayrıntılı oylama henüz açıklanmadı.
×
×
 • Create New...