İçeriğe atla

İsveç 2012 : Loreen - Euphoria

Illusion

Pinlenen İletiler

Beni baya sıktı o kadar dinledim ki

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Şimdilerde bıraktım sıkıldığım için ama Mayıs'ta yeniden başlarım sarmaya

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben de sıkıldım ..telefonumdan sildim hatta dinlemiyorum artık çünkü sürekli ona denk geliyo öbür türlü kusucam artık.....bi kaç hafta geçsin baslarım yine...hatta yarısmada alınan dereceler bile onemli bu yüzden ona gore yüzüne bakmadıgım şarkılar bile oluyor

Gizlenmiş İçerik

:haha:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Çuval Giyse İzlettirir

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> O Kadar Sexi Ve Güzel Kız Değil Zaten Şarkısı Güzel Yere Oturarak Bile Sölese Oylarını Etkilemez

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center] Loreen bugün saat 21.00 (TSİ) civarlarında Voice of Finland'da canlı performans sergiledi.

Şarkı hakkında söylenen ''bilgisayarda yapılan müzik, başka hiçbir şeyden ibaret değil'' cümlesi, bu performansta çalınan çello ve kemanlar ile kırılmış oldu.

Loreen ise bir ay önceki canlı performansının katlarca daha iyisini sergileyerek herkesi büyüledi! Voice of Finland jürileri ve Finlandiya halkının çoğu Loreen'i ayakta alkışladı.

[video=youtube]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Eğer bu performansının daha iyisini yarışmada sergilerse (bu performansın daha iyisi nasıl olur bilmiyorum tabi) 400 puanı geçmesi rahat olacaktır.

Zaten ESC Nation'ın halk oylarıyla oluşan ankette 427 puan ile 1. sırada. 10 gündür de 400 puanın üstünde. Arkasında İzlanda 300 puan ile geliyor. Geri puanlar oldukça düşük zaten.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ağlicam yaa

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Neden dans edilmiyo bence tam dans şarkısı ya. Öyle sahnede durursa valla ben jüri olsam 12 vermezdim açıkçası

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...