Jump to content

Gencay

Member
 • Content Count

  502
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Gencay

 1. Daha başlamadı be ne başlaması 22.35'te.
 2. 1944'ün senaryosu, bir şeycik olmaz. Asıl Almanya o şarkısını değiştirmeli, resmen Titanium.
 3. Nina da geçen sene kendini harcadı, tebrik etmek lazım.
 4. Bence son 10 yılın en kötü MF deltävling'i, haftalar ilerledikçe şarkılar da kötüleşiyor. Bu yıl olmamış bence bu, ilk kez Melodifestivalen'dan keyif almadım. Haftaya Loreen'in ne ile geldiğini göreceğiz ki bence bu her şeyi belirleyen kriter olacak.
 5. [align=center]The Good Wife His Scandal. Her Story Tür: Drama, Politik Drama Ülke: Amerika Birleşik Devletleri Yayıncı Kanal: CBS Sezon Sayısı: 7 Bölüm Sayısı: 156 Yazarları: Michelle & Robert King Kocasının seks ve rüşvet skandallarının ardından, 13 yıl ara verdiği kariyerine dönmeye hazırlanan Alicia Florrick, üniversiteden arkadaşı olan Will Gardner'ın şirketinde işe başlar. Dizi, 7. sezona kadar izleyicisinden fazla kayıp vermeden devam etti. Dizinin 5. sezonu çok başarılıydı, kişisel yorumum olarak bu sezon dizinin en iyi sezonuydu çünkü dizinin gidişatını bir anda değiştiren yazarlar, izleyici sadece şaşırtmadı. İzleyici gerçekten yıktı. Ayrıca 5. sezonun 5. bölümü, drama serilerinin tarihinde en iyi bölümlerinden biri olmaya aday, bölümün ilk dakikalarından itibaren her şeyin nasıl çığrından çıktığını anlayamıyorsunuz bile. Bir de yazarların senaryodaki gerçekçiliği o kadar etkileyici ki, olan olaylar karşısında boğazınız düğümlenebiliyor. Genel olarak dizi bir kadının kendi içerisindeki acılarıyla nasıl büyüdüğünü ve bu acılarla nasıl güçlendiğini anlatıyor. Benim gibi drama seven biriyseniz bu dizi gerçekten hoşunuza gidecek.[/align]
 6. Öyle bir şey oldu mu ki? Evet demin gördüm. nyse bn bşi dmiorm .s
 7. Öyle bir şey oldu mu ki?
 8. Emre Aydın - Kağıt Evler
 9. Gencay

  Melaba.

  Öncelikle hoş geldiin. 3 isim demişsin, 4 isim saymışsın. Eğlenceli birine benziyorsun.
 10. Birdy - Skinny Love ...
 11. Bence ilk 3'e girmeliydi. Party For Everybody'den kaç kat kaliteli bilemiyorum ama kaliteliydi. Ses desen var, şarkı desen çok iyi. Ama sahneyi birazcık daha etkileyici kullansalardı iyi olabilirdi, arka planlar can falan alsaydı ama olmadı. Loreen 1.'im, bu kadınsa 2.'imdi. Şarkısı hiç eskimeyecek.
 12. yerlerdeyim sdjkfhkjsdhfksjdf
 13. Hiçbir fikrim yok şu an.
 14. Kerli - Army Of Love
 15. Hadise halk oylamasında 203, Can Bonomo 176 puan topladı.
 16. Jannika B - Onnenpäivä
 17. Böceklerden korkmak demiyorum, onlardan niyeyse bir tiksinti, bir huylanma geliyor ve bu korku oluyor. Tek korktuğum hayvan böcekler. Özellikle şu kara kara olanları var ya... Neyse. Ayrıca hayvan dostu olduğumu rahatça benim de söylemem gerekir. Evimde 4 kedi besliyorum. Deliyim.
 18. Bu sene Eurovision'un kalite ötesi olan şarkısı L'Amore É Femmina değil fikrimce. Quédate Conmigo, ondan çok daha öte.
 19. Diyorum ya, Popular zımbırtısı 3. oldu, ya bu Neyse düşünmeyeyim yine hüzünlenirim.
 20. Finali hak etmesini geçtim ben, ilk 10'luk bir şarkıydı. Halen acıyorum.
×
×
 • Create New...