İçeriğe atla

İsveç 2012 : Loreen - Euphoria

Illusion

Pinlenen İletiler

Loreen'i geçebilecek 3 aday kaldığını düşünüyorum. Charlotte, Danny veya Lisa Miskovsky. Üçü de çok sağlamlar. Görücez bakalım

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Charlotte 2008'de jüri zoruyla kazanmıştı bu yıl Televote'da 1. olanın kazanmama gibi bi ihtimali de yok (geçen yıl gibi)

O yüzden Charlotte'un baküye gideceğini sanmıyorum bu yüzden ya Loreen ya da Danny 1. olacak diye düşünüyorum

Eğer bugün Youngblood finale çıkarsa ben de Danny'nin kazanabileceğini sanmıyorum. Oy kaynakları ciddi anlamda büyük bi bölünme yaşar. Ki yaşadı da zaten. Eğer öyle olursa da Charlotte vs. Loreen'i kim alırsa

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Charlotte 8. olursa şaşırmam.. İsveç hep saçma salak oylama yapıyodu da bu sene iyice şaşırdılar.. LG ilk turda elendi şaka gibiler

Asıl saçmalık finale çıkarmaları olur bu saatten sonra

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

^^ Yarıldımmmm

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> ölmeyi unutmuş

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> :D

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

O herif finalde 10. olur görürsünüz... Bide Baküye gidiyomuş

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/ohmy@2x.png 2x" width="20" height="20"> yüzyılın rezaleti

Ama öyle yalan mı

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Giderse İsveç diye bi ülkeyi tanımam ben kendi kara sınırlarım içinde

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/tongue@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...