İçeriğe atla

İsveç 2012 : Loreen - Euphoria

Illusion

Pinlenen İletiler

• 4 ay sonra...

[align=center]Biz artık kalkalım

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
qq

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
[/align]

[align=center][video=youtube]

[/align]

Oha çalıntı çıkmış şarkı. EBU'ya başvuralım. Hem 2010'da yani sadece 2 sene önce biz 2.ydik, belki onun yerine 2012 1.si sayılırız. Hem TRT bu jeste karşılık yarışmaya döner. Oha çok zekiyim.

Loreen seçildiğinde yaptığım yorumu kontrol ettim @Dios rezil etmesin diye. ESC'de 1. olcak demişim iyi ki.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben hala Popular'ı Euphoria'dan daha çok severim şarkı olarak. Ama esc'de performans olarak çok berbattı popular. Loreen'in yanından geçemezdi yani. Elitlik kısmını anlamadım?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 9 ay sonra...

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> 

transmı olmuş

Gizlenmiş İçerik

ıyyy

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

[align=center]EUPHORIA BU SENENİN EN İYİ ŞARKILARININ BULUNDUĞU ALBÜME GİRDİ[/align]

[align=center]İspanyada bu sene 13.sü çıkartılan 2012nin en iyi şarkılarından oluşan albümün ilk şarkısı Euphoria albümde La La Love ve 27. ETSC Vatikanın şarkısıda bulunmakta işte şarkılar[/align]

[align=center][video=youtube]

[/align]

bu videodaki mixi ilk gördüğümde çok beğendiydim hatta alarmımdı

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 yıl sonra...
Foruma gelmeden hemen önce yıllarca Loreen'e aşık olmuştum

Gizlenmiş İçerik

Nickinin Abaza Olarak Değiştirilmesini Talep Ediyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...