İçeriğe atla

İsveç 2012 : Loreen - Euphoria

Illusion

Pinlenen İletiler

şimdi koskoca eurovisionu kazandı biraz heyecan yapmak istiolar yani mayıstan beri 7 ay olucak nerdeyse

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]The new single from Loreen is My Heart Is Refusing Me and will be available October 8th[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

yeni versiyonu gercekten cok iyiydi ama yeni versiyonunun orta kısımları jason derulo breathing e aşırı benziyor hatta aynısı diyebilirm

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/wacko@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu mu şarkı uğur.... mükemmelmiş lkdsfgjs

Loreen ablanin da dedigi gibi sarkiyi yalnizca Spotify'den dinleyebilirsiniz. Videonun uzerinde link paylasildi.

Of ne kadar rezilim ben direkt bu mu yani hani şarkı nerde diye saldırıya geçiyorum tabi..... bilinçaltımda kim bilir neler yatıyo... tedavi olmam lazım
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Spotify uyeligi alabilen var mi? Turkiye'den kullanilamiyor sanirim ve Facebook ile de giris yapamadim.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...