İçeriğe atla

İsveç 2012 : Loreen - Euphoria

Illusion

Pinlenen İletiler

1 - In My Head - Sevmedim çok.

2 - My Heart Is Refusing Me (Alex P & Victory Remix) - Pek bi güzel, ama Light Acoustic Version'u halen tek geçerim.

3 - Everytime - Altyapısı çok iyi! Şarkı da çok iyi. Bunu beğendim!

4 - Euphoria - Bu hali çok daha iyi. Bu şarkıya keman yakışıyor.

5 - Crying Out Your Name - MHIRM vol 2. Hareketli bir tarzla slow yakalanmış. Ama güzel.

6 - Do We Even Matter - Bunu da çok sevdim.

7 - Sidewalk - Altyapısı yine... Sevdim.

8 - Sober - Bizim sober ayol bu.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

9 - If She's The One - Albümün en sıkıcısı şu an.

10 - Breaking Robot - Albümün diğer şarkılarından ayrılıyor biraz altyapı olarak, ve güzel.

11 - See You Again - Jóhanna'nın 'White Bicycle" şarkısını hatırlattı nedense. Orta halli.

12 - Heal (ft. Blanks) - Hoş, sakin bir şarkı.

Genel olarak albüm: Harikulade değil ama dinlenebilir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

69 sayfa yorum saka misiniz?

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

69 sayfa yorum saka misiniz?

Gizlenmiş İçerik

Forumca işsiziz

[align=center]''HEAL''[/align][align=center]

[/align][align=center]''In My Head''[/align][align=center]

[/align][align=center]Albümdeki favori şarkılarımdan. Fazlaca begendim. Altyapısı falan çok hoş.[/align][align=center]

[/align][align=center]''My Heart Is Refusing Me''[/align][align=center]

[/align][align=center]Eski halini sadece severdim. Ama bu versiyon mükemmel. Dinle dinle sıkılacagım diye korkuyorum.[/align][align=center]

[/align][align=center]''Everytime''[/align][align=center]

[/align][align=center]Albümdeki favori şarkılarımdan bir digeri. Bu şarkıyı dinlerken oha bu kadar iyi olmus olamaz dedim içimden. Fakat altyapıdaki ritm Lady Gaga - Alejandro çakması olmus biraz.[/align][align=center]

[/align][align=center]''Euphoria''[/align][align=center]

[/align][align=center]Başlangıçtaki yaylı grubu çok güzel olmus. Sonrasında giren o baaaaaoooowww !!! sesinde kendimi kaybettigim dogru.[/align][align=center]

[/align][align=center]''Crying Out Your Name''[/align][align=center]

[/align][align=center]Albümün en iyi çıkış yapacak şarkısı kesinlikle bu olur. Altyapı yine çok güçlü ve sürekli dinledigim şarkılardan biri haline geldi.[/align][align=center]

[/align][align=center]''Do We Even Matter''[/align][align=center]

[/align][align=center]Kötü degil ama diger şarkıların yanında sönük kalıyor. Eh işte ![/align][align=center]

[/align][align=center]''Sidewalk''[/align][align=center]

[/align][align=center]Nakaratı kendini kesinlikle dinletiyor. Güzel.[/align][align=center]

[/align][align=center]''Sober''[/align][align=center]

[/align][align=center]Bu şarkıyı bu albümden sonra daha fazla sevmeye basladım nedense.[/align][align=center]

[/align][align=center]''Is She's The One''[/align][align=center]

[/align][align=center]Sevmedim. Beni çeken bir tarafı olmadı. Her ne kadar yaylı grubu kendini burada da gösterse de.[/align][align=center]

[/align][align=center]''Breaking Robot''[/align][align=center]

[/align][align=center]Bu da sönük şarkılar arasında. Sevmedim.[/align][align=center]

[/align][align=center]''See You Again''[/align][align=center]

[/align][align=center]Başta bir sarmıyor ama nakaratı falan kurtarıyor şarkıyı benim gözümde.[/align][align=center]

[/align][align=center]''Heal''[/align][align=center]

[/align][align=center]Fena değil. Hoş diyebilirim.[/align][align=center]

[/align][align=center]

[/align][align=center]

[/align][align=center]Albüm çıkmadan once soylemiştim Loreen'in sesini tizlerde kullanmayı seviyorlar ve sanırım bunu çokca görecegiz diye. Oyle de oldu. Fakat altyapı konusundan bakacak olursak fazla birbirine benzer şeyler goruluyor. Bazı şarkıların başında sanki başka şarkısındaki girişine girecekmiş gibi geliyor. Ama albümdeki beş altı şarkı gerçekten de çok iyi. Genel olarak ben daha fazla büyük bir beklenti içine girmiştim. Yine de albüm güzel. Sanırım orjinalini de edinecegim...[/align][align=center]

[/align][align=center]

[/align][align=center]

[/align][align=center]

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Loreen'in "Heal" albumunun ilk single calismasi "Crying Out Your Name" beklenen basariyi gosteremedi.

iTunes verilerine gore single 1. haftasinin sonunda ancak 8 numaraya kadar yukselebildi.

Gizlenmiş İçerik

Komsu ulkelerde ve Avrupa'da listelere dahi giremeyen Loreen, "Euphoria" ile Eurovision finali sonrasi 14 ulkede 1 numaraya yukselerek buyuk basari gostermisti.

http://eurovisiontime.com/forum/konu-Euphoria-Rekora-Kosuyor.html

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

önündeki isimlere bakılınca

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> 8 . olması bile başarı

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> ortalığı yıkıp geçen bi gangnam style var

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...

[align=center]EUPHORIA BU SENENİN EN İYİ ŞARKILARININ BULUNDUĞU ALBÜME GİRDİ[/align][align=center]

[/align][align=center]İspanyada bu sene 13.sü çıkartılan 2012nin en iyi şarkılarından oluşan albümün ilk şarkısı Euphoria albümde La La Love ve 27. ETSC Vatikanın şarkısıda bulunmakta işte şarkılar[/align][align=center]

[/align][align=center][video=youtube]

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

[align=center]Askeri bando Eurovision şarkısını çaldı!

[/align]

[align=center]Eurovision'u açık ara kazanan Loreen'in "Euphoria" şarkısını bu kez de İsveç Kraliyet Ordusu bandosu çaldı. Joel Engström yönetimindeki bando Eurovision zaferini bu müthiş şarkıyı askeri bandoyla sokakta çalarak kutladı.

[/align]

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...