Jump to content

İbrahim

Member
 • Content Count

  1,869
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1,678 Excellent

1 Follower

About İbrahim

 • Rank
  Seçkin Üye
 • Birthday 06/15/1999

ETSC Country

 • ETSC Ülkeniz
  Germany

TSY Province

 • TŞY Şehri
  Eskişehir

Recent Profile Visitors

1,049 profile views
 1. Bu şarkıdan kurtulduğuma ve 1 daha dinlemeyecek olduğuma çok seviniyorum.
 2. Umarım seneye de bu cocuk, ayni sarki ile katılır yarışmaya. 2 sene de dinlesem sıkılmam bu şarkıdan.
 3. En mantıklı senaryo bana gore de yarismanin 1 sene ertelenmesi. Virüsün etkisi bittiginde yapılır yarışma yakin bi tarihte diye düşünüyorum. Bu süreçte de sarkicilar sarkilarina revamp yapmaya devam etsinler.
 4. Bu kızdan hiç beklentim yoktu, kesin anirmali bi sarki yapar diye düşünüyordum. Sasirtti beni acikcasi. Ben beğendim sarkiyi. Boris'in sarkilarini seviyorum zaten. Almanya ve Bulgaristan'in daha iyi oldugunu düşünüyorum ama. Juride sürpriz yapacak bi havası var şarkının. Sarkinin tarzını da Isveç'in şarkısına benzettim. Başarılar
 5. Yazık Dotter'e 1 puanla kaybetti. Gecen seneyi tekrar edecek bi secim olacak Isvec icin. Güzel bi sarki 4.siramdaydi ama secilmemesi gerekiyordu bence. Felix ve Mariette'ye de çok üzüldüm, hadi Mariette'yi anlarım halk sevmiyor o kızı ama Felix'in bi ton fani var basamamışlar mi tuşlara.
 6. Sıralamam 1. Bulletproof 2. Kingdom Come 3. Boys with Emotions 4. Move 5.Brave 6. Shout it Out 7. Talking in My Sleep 8. Vamos Amigos 9. Winners 10.Troubled Waters 11. Take a Chance 12. Vem e Som Oss
 7. Bu çocuğun gecen seneki sarkisini çok seviyorum. Bu sarkisini da o kadar sevmiyorum, alt yapısı da bildigin arak olduğu icin itici geliyor bana.
 8. Kingdom Come'u çok seviyorum, yari finalde çok iyiydi performansi. Bugun çok heyecanlıydı iyi degildi pek performansi. Yine de seviyorum sarkiyi, secilmesini isterim.
 9. Felix'in sarkisi ve performansını bende beğendim. Sahnesi de çok hoş ayrıca. Kazanabilir ama isveci bu sefer de bi kadın temsil etsin. Kaç senedir erkek gidiyor.
 10. Mariette abaertildigi kadar kotu degil bence. Ben beğendim sarkiyi da performansını da. Sonuncu falan da olmaz bence.
 11. Robin'in sarkisini hiç sevmedim, performansını da. Secilmez umarım.
 12. Dotter kazanmalı. Performansini beğendim, yari finalde bazen müzik sesinin önüne geciyordu bugün daha iyiydi bence. Kızin sonuçta üstüne o kadar isik vuruyor, yine de hakkından geliyor sarkinin .
 13. Vamas Amigos'u seviyorum ben ya. Eglenceli bi sarki. Mendez'i şarkıdan çıkarsak daha iyi olucak ama neyse.
 14. Brave'i hiç sevmemiştim ilk basta, isindim sarkiya ama sahnesi çok kotu bu kızın. En sonunda da sicti sıvadı deyim yerindeyse, sesi yetmedi herhalde.
 15. Mohombi'nin gecen seneki sarkisini daha çok seviyorum. Bu sarkisi da fena degil. Dansi falan eklemiş sahnesini biraz değiştirmiş ama yeterli olmamış gibi. Tilili kısmı da zorlama ve saçma olmuş.
×
×
 • Create New...