İçeriğe atla

İsveç 2012 : Loreen - Euphoria

Illusion

Pinlenen İletiler

Melodifestivalendeki kareografinin aynısı ama ses müthiş o adamın yerine de başka adam koyabilirdi

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

daha çok dans etsin çok duraklıyor bir de vokaller umarım loreen'in sesini bastırmaz

ama ses olarak müthiş

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Fikrimce bu yılın en farklı koreografisi ve şarkısı. Tarzı da denebilir. Gerçekten farklı. Şarkıdaki burukluk insanı cezbediyor.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İnşallah alır. Tüm Can yanlıları bu şarkının 1. olamayacağına ve çok abartıldığına inanıyor. Bence bu şarkıyı yerin dibine sokan da abartan da bizleriz. Ortasını bulamadık. Ama abartılmayı haketmiyor mu şimdi?

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/wacko@2x.png 2x" width="20" height="20"> 1 yılda onca değişim yaşattı kendine kadın. Az bile.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Baştaki sözcükleri salakça yuvarlaması hiç hoşuma gitmiyo jüri olsam sırf bu yüzden 12 değil 10 verirdim

Gizlenmiş İçerik

Ama harika şarkı diyecek söz yok

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ahaha.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Başa takıldık. Bilemiyorum orası da ayrı bir özgün. Bu kadın birilerini çakmalamıyor, kendi oluyor. Bu çok hoşuma gidiyor işte benim. Farkını kendi yaratması sonucunda ortaya mükemmel bir şeyler veriyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İnşallah alır. Tüm Can yanlıları bu şarkının 1. olamayacağına ve çok abartıldığına inanıyor. Bence bu şarkıyı yerin dibine sokan da abartan da bizleriz. Ortasını bulamadık. Ama abartılmayı haketmiyor mu şimdi?

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/wacko@2x.png 2x" width="20" height="20"> 1 yılda onca değişim yaşattı kendine kadın. Az bile.

Gizlenmiş İçerik

Can yanlısı diye bir şey yok. Sadece ''Love me Back''i beğenenler var. Ben de Love me Back'i çok severken bu şarkıyı da seviyorum. Eurovision'u bu kadar abartmayın, bi olayı yok yani. Çok boş bir yarışma artık. Ben fanlığı bırakalı çok oldu.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...