İçeriğe atla

Türkiye 2012 : Can Bonomo - Love Me Back

Illusion

Puanınız ?  

2 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

Parça 1,5 ayda tamamlandı? Sanırım; Bonomo'nun elinde bu şarkıyla TRT'ye gidip ''Ben de varım, Eurovision'a bunla gitmek istiyorum.'' ricasını TRT'nin kırmadığı savımı kuvvetlendiriyor bu durum.

Candan Baş haberleri her yıl çıkıyor arkadaşlar, aldırmayın. Hiç inandırıcı değil.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 341
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Parça 1,5 ayda tamamlandı? Sanırım; Bonomo'nun elinde bu şarkıyla TRT'ye gidip ''Ben de varım, Eurovision'a bunla gitmek istiyorum.'' ricasını TRT'nin kırmadığı savımı kuvvetlendiriyor bu durum.

Candan Baş haberleri her yıl çıkıyor arkadaşlar, aldırmayın. Hiç inandırıcı değil.

Yalnız bu öyle asparagas bi kaynaktan değil ki. Can Bonomo kendisi dedi bi röportajda Candan Baş'la çalışıcaz diye

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Candan Baş haberini gazetede okumuştum.. çok sevindim çünkü bu şarkının koreografiyle batırılması ihtimali vardı:) Bu patlama işini de anlamıyorum şarkı zaten yeterince ilgi çekici baştan sona sıkıcı olsa patlatılır:D Bu şarkıda gerek yok..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Candan Baş haberini gazetede okumuştum.. çok sevindim çünkü bu şarkının koreografiyle batırılması ihtimali vardı

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> Bu patlama işini de anlamıyorum şarkı zaten yeterince ilgi çekici baştan sona sıkıcı olsa patlatılır:D Bu şarkıda gerek yok..

katılıyorum patlama olayı we could be the same gibi bi şarkıda tamam da bunda hakketen gerek yok fazla gereksiz gosterişli yapar o zaman....geçen sene in love for a while da patlama mı vardı.....sonuncu oldular tamam ama sarkı çok iyiydi yani bence....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Candan Baş haberini gazetede okumuştum.. çok sevindim çünkü bu şarkının koreografiyle batırılması ihtimali vardı

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> Bu patlama işini de anlamıyorum şarkı zaten yeterince ilgi çekici baştan sona sıkıcı olsa patlatılır:D Bu şarkıda gerek yok..

katılıyorum patlama olayı we could be the same gibi bi şarkıda tamam da bunda hakketen gerek yok fazla gereksiz gosterişli yapar o zaman....geçen sene in love for a while da patlama mı vardı.....sonuncu oldular tamam ama sarkı çok iyiydi yani bence....

Çogzeldi o şarkı. Canım ya o.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gizlenmiş İçerik

Çogzeldi o şarkı. Canım ya o.

Gizlenmiş İçerik

aynen

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20"> can seçildigi zaman soylemişti......2011 izlanda isviçre italya tarzı bi şarkı gelecek diye.....hakketen de ozellikle isviçre ve izlandaya bayaa benziyo ......hatta baya nanananana diye soz yazmıs yani

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

L harfi ile başlayan şarkılar bize uğurlu gelmiyor. Bir lane moje değil

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...