İçeriğe atla

Türkiye 2012 : Can Bonomo - Love Me Back

Illusion

Puanınız ?  

2 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

• İleti 341
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Hala heyecan yok, Tanrım neler oluyor bana? 15 Şubat 2008 öncesi ne kadar heyecanlıydım; git gide duygularımı yitiriyorum.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hala heyecan yok, Tanrım neler oluyor bana? 15 Şubat 2008 öncesi ne kadar heyecanlıydım; git gide duygularımı yitiriyorum.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Çok kahve içmişsin, bakışların değişmiş zaten fotoğrafında

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Çok kahve içmişsin, bakışların değişmiş zaten fotoğrafında

Gizlenmiş İçerik

Vallahi öyle. Bana bi haller oluyo.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Evet son yorumları alalım artık. Bu akşam saat 20:00'ye doğru hepimiz şarkıyı dinlemiş olacağız.

TRT Müzik'teki yayın 19:30'da başlayacak ve 20:00'ye kadar sürecek. TRT-1 'den izlemenizi önermem çünkü ana haber bülteni içinde sadece şarkı dinletilecek. Tam yayın için TRT Müzik'i izlemeye çalışın.

Bu gece tüm Türk Eurovision fanları 19:30'da TRT ekranlarına kilitlenecek.

Heyecan yaptım u'lan!

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> :D

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Mini bi konser olacaktır, bir de Eurovision şarkımızı canlı yorumlayacak Can. Tabii bu mini konseri TRT yarıda kesecek büyük ihtimal her sene yaptığı gibi.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Devamını sadece salonda olanlar izleyebilecek.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

^^Eurovision'da reklama giren TRT anahaber bülteninde mi girmicek ? Ukrayna'nın yarısını izleyememiştik resmen sinir olmuştum favori ülkemi izletmedi bana b*tch TRT

ayrıca TRT'de son 3 yıldır büyük gelişme var

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> Eskiden öğle haberlerinde açıklarlardı şarkımızı artık Ana haber bültenine terfi ettik

Kenan mı öğlen açıklanmıştı? Hiç öğlen açıklanan bi şarkımızı hatırlamıyorum. Ha bir de Sibel sanırım.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Ana haber içinde izleme Hüseyin, TRT Müzik basın toplantısı niteliğinde olan yayını verecek baştan sona. Bakalım kim sunacak yayını? Jülide Ateş? Işık Özden? Ömer Önder? Bülend Özveren? Ahu Tanrıkulu? Didem Tolunay? Meltem Ersan dışında hepsi olabilir ya da hiç biri. (Meltem'in sunmayacağını biliyorum) Ben bunu da merak ediyorum a dostlar.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ahu Tanrıkulu annemin lise arkadaşı.O sunarsa iyi olur severim kendisini

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Işık Özden sundu, tahminlerimden biri tuttu.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/tongue@2x.png 2x" width="20" height="20">

Şarkıyı çok sevdim, melodisi muhteşem. Şu an ''Nananananaa Turkey 12 points!'' seslerini duyar gibiyim spikerlerden.

Gizlenmiş İçerik

[video=youtube]

Gizlenmiş İçerik

Anket eklendi

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...