İçeriğe atla

Türkiye 2012 : Can Bonomo - Love Me Back

Illusion

Puanınız ?  

2 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

Can Bonomo Tanıtım Turuna Başlıyor!

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Bu yıl Eurovision Şarkı Yarışması'nda Türkiye'yi temsil edecek olan genç müzisyen Can Bonomo’nun yurt dışı tanıtım turu başlıyor.

57. Eurovision Şarkı Yarışması'nda Türkiye’yi temsil edecek olan Can BONOMO’nun tanıtım turunun ilk durağı Hırvatistan olacak. Aynı tur içerisinde Karadağ ve Slovenya’ya da uğrayacak olan Can Bonomo, çeşitli TV programlarına katılarak "Love Me Back" isimli parçasını tanıtacak.

Eurovision tanıtım turunun ilk ayağı olan Hırvatistan, Karadağ ve Slovenya toplam 4 günde tamamlanacak. İkinci ayağı ise Nisan'ın 2. haftasında başlayacak.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 341
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Karadağ mı? İnsan Sırbistan'a gider.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tanıtım turunu ilk ayağı olan Hırvatistan'da röportajlar başladı!

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Can Bonomo’nun 57. Eurovision Şarkı Yarışması için düzenlenen tanıtım turunun birinci ayağı Hırvatistan oldu. Genç müzisyen, öğlen saatlerinde Zagreb’e gelerek şehri gezdi. Hırvatlar tarafından sıcak bir şeklide karşılanan sanatçı, Türkiye’nin Zagreb Büyükelçisi Sayın Burak Özügergin ve Türkiye-Hırvatistan Dostluk Derneği Başkan Yardımcısı Sn. Jasmina Jasaragic ile öğle yemeği yedi. Can Bonomo ayrıca öğleden sonra, RTL, HRT Radio, Nova TV’den gelen gazetecilere yönelik düzenlenen basın topantısına katıldı ve Hırvat OGAE üyeleriyle buluştu. Genç müzisyen, son olarak Hırvatistan Devlet Televizyonu’nda 2 Nisan sabahı yayınlanan “Dobro Jutro Hrvatska” (Günaydın Hırvatistan) programına konuk oldu. Bonomo, Hırvatistan’da bulunmaktan büyük mutluluk duyduğunu ve Türkiye ile Hırvatistan arasında birçok benzerlik bulunduğunu, bunun en büyük göstergelerinden birinin de şarkısındaki Balkan ritmleri olduğunu dile getirdi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gizlenmiş İçerik

Hırvatistan Röportajı

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yani Hareketleri çOK sAÇMA Ve Yapmacık Geldi Sağa Sola Savrulmalar

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/wacko@2x.png 2x" width="20" height="20"> Bilemicem

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...