İçeriğe atla

Türkiye 2012 : Can Bonomo - Love Me Back

Illusion

Puanınız ?  

2 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

• İleti 341
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bencede gösterisi gayet iyiydi beklediğimin çok çok üstünde

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> Tebrik ederim Can Bonomoyu ..

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[video=youtube]

Gizlenmiş İçerik

TRT-HD'den, alkışları daha iyi duyun

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Azerilerle Türkler iyi yardırdı

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Ekran başında dünyanın bir ucundan izleyenler için iyi bir şölendi bence. Şahsen o alkışları içimde hissettim. Yarışma Azerbaycan'da yapılıyor, Türkler yardırdı ya da yardırmadı önemli değil. Alkışlar ve o coşku performansı gecenin yıldızı haline getirdi ben buna bakarım.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Almanya'daki Türkler sahip çıkmamıştı geçen yıl.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Azerilerle Türkler iyi yardırdı

Gizlenmiş İçerik

Ekran başında dünyanın bir ucundan izleyenler için iyi bir şölendi bence. Şahsen o alkışları içimde hissettim. Yarışma Azerbaycan'da yapılıyor, Türkler yardırdı ya da yardırmadı önemli değil. Alkışlar ve o coşku performansı gecenin yıldızı haline getirdi ben buna bakarım.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Almanya'daki Türkler sahip çıkmamıştı geçen yıl.

Keşke "Türkiye" değil "Turkey" diye bağıralardı da sadece Azerilerle Türklerin bağırdığı belli olmayaydı

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

''Haydeee'' kısmında kopan alkış kıyametinde gözlerimi tutmam imkansız. Yine, yine, yine izliyorum da. Hangi kalp dayanır o alkışlara yahu? Can'ın yerinde olmak istemezdim açıkçası, çok şanslı Bakü'de olduğu için. Bu şansı yaver gitse de 1. olabilse keşke.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

''Haydeee'' kısmında kopan alkış kıyametinde gözlerimi tutmam imkansız. Yine, yine, yine izliyorum da. Hangi kalp dayanır o alkışlara yahu? Can'ın yerinde olmak istemezdim açıkçası, çok şanslı Bakü'de olduğu için. Bu şansı yaver gitse de 1. olabilse keşke.

Üst üste iki sene Türk'ü birinci yapmazlar. EBU eylüldeki toplantısında ilk 10'u belirledi. 1. çoktan belirlendi, Feriştah gitse kazanamaz Türkiye.

Feriştah:

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Üst üste iki sene Türk'ü birinci yapmazlar. EBU eylüldeki toplantısında ilk 10'u belirledi. 1. çoktan belirlendi, Feriştah gitse kazanamaz Türkiye.

Feriştah:

Gizlenmiş İçerik

Bence Feriştah ile iş yapabiliriz.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...