İçeriğe atla

Türkiye 2012 : Can Bonomo - Love Me Back

Illusion

Puanınız ?  

2 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

photo_28052012092930_4175_large.jpg

Bonomo Türkiye'ye Döndü

Özellikle gençlerin yoğun ilgi göstediği Can Bonomo 'ya havaalanı personeli de sevgi gösterisinde bulundu. Havalimanı çıkışında basın mensuplarının sorularını cevaplandıran Bonomo, "42 ülke arasında 7 'inci olmak başarıdır. Derece dışında her şey çok güzeldi. Yarışmada benimde fovorilerim vardı. Favorilerim beklediğim gibi sıralamada üstümde yer aldı. İsveç benimde favorimdi. Sıralamada bazı sürprizler olsa da genelde sıralama beklediğim gibi çıktı" dedi.Can bonomo daha sonra ekibiyle birlikte Atatürk Havalimanı 'ndan ayrıldı.

Kaynak: Dipnot

İyi bir şarkıcı ve iyi bir kişilik bence.. Açıklamaları ve hareketleri bence onu daha da yükseltecek..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...
  • İleti 341
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

İspanyol arkadaşıma konuştuk geçen, Soraya'ya yapılan haksızlığa o da çok üzülmüş, benim de favorimdi falan dedim. Bu yıldan konu açıldı direkt Can Bonomo için ''like a ship'' deyimini kullandı, sevindim. İspanya'ya falan gelmişti yarışma öncesi biliyorum dedi.

Demek ki promosyon turları işe yarıyor. Oy olarak tabloya yansımasa da oralara giden şarkıcılarımızı halk tanıyor, şarkılarını biliyor, güzel bir şey.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Can Bonomo'ya sözlü saldırı !

Eurovision Şarkı Yarışması'nda ülkemize 7. lik kazandıran Can Bonomo, önceki gece menajeri Ece Çelebioğlu ile eğlencedeydi.

Beyoğlu Hayal Kahvesi'nde Çelebioğlu ile eğlenen Bonomo, çıkışta ayaküstü gazatecilerin sorularını yanıtladı. Keyifli geçen sohbetin ardından aracına yönelen Bonomo’ nun keyfi yoldan geçen vatandaşların sözlü saldırısıyla kaçtı. Aracına bindiği sırada Bonomo’ya “Git burdan. Zaten kaybettin” diye sözlü sataşmada bulunan grup, Bonomo’nun moralinin bozulmasına neden oldu. (Milliyet)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 3 hafta sonra...

Şarkımız iyiydi, performansımız da güzeldi. 7.lik de fena değildi, ilk 5 olsaydı hayır demezdim

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

O degil de artik neredeyse hic dinlemiyorum.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Bi Loreen var 2012'den dinledigim halen.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

O degil de artik neredeyse hic dinlemiyorum.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Bi Loreen var 2012'den dinledigim halen.

Hatırlıyorum Ugur şarkımız açıklandıgı gün msn iletinde sürekli Love ma back i dinledigini goruyordum

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Ben euphoria, love me back , when the music dies , l'amorre e femmina ,quadete qonmigo yu falan dinliyorum hala.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra...
  • 4 ay sonra...
  • 11 ay sonra...

Oha ben daha yeni öğreniyorum.

Gizlenmiş İçerik

İnsan derdi.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...