İçeriğe atla

Türkiye 2012 : Can Bonomo - Love Me Back

Illusion

Puanınız ?  

2 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

• İleti 341
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Yalniz sarki Temmuz'da yayinlanmis, 1 Eylul'den sonra yayinlansa gidebilirmis Eurovision'a.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

2013'e katilsak gidebilme ihtimali icin dedim.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kesme işareti shift+2 ya ben onu yapamamışım. 2011'den bahsediyordum ben.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sesi çok ince ama, beni çok rahatsız ediyo

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> O Bring me backin nakaratı mesela, aman aman.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ay nedir bu atiye sevdası yine avrupa yalalakası bir grup çıkıyor her sene atiye gitsin

Gizlenmiş İçerik

atiyede ses mi var ? slov şarkısı varmı atiyenin ? yada söyleyebiliyor mu ? geçin bunları

ses yollayacaksak ışın karacamız var birde ingilizce pop jazz bir şarkıyla katılsın siker atar ortalığı

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

TRT sese veya slow şarkıya bakmış olsa bizim temsilcilerimiz çok farklı olurdu be divam.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 yıl sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...