İçeriğe atla

Türkiye 2012 : Can Bonomo - Love Me Back

Illusion

Puanınız ?  

2 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

‘BAŞARILI OLAMAZSAM BURADA KALIRIM’

Eurovision Şarkı Yarışması’nda finale kalma hakkını kazanan Can Bonomo, grup için “çok maço” diyenlerin arkadaki deniz kızlarına bakmasını istedi. Azerbaycan’da çok ilgi gördüğünü belirten Bonomo, “Eğer başarılı olamazsam Bakü'de kalırım, keyfim burada çok yerinde” dedi.

Azerbaycan'da düzenlenen 57. Eurovision Şarkı Yarışması yarı finalinde Türkiye'yi, ''Love Me Back'' adlı şarkısıyla temsil eden Can Bonomo, finallere kalmaya hak kazandı.

Bonomo, NTV canlı yayınında Oğuz Haksever’in sorularını yanıtladı.

Finale kalan 10 ülke arasında en sonuncu olarak Türkiye’nin adının açıklamasının ekran karşısında olanlar kadar kendilerini de gerdiğini belirten Bonomo, “Ama çok heyecanlı ve çok mutlu bir haber geldi, çok mutluyuz. Umarız finalde de ülkemizi sevindirecek bir haberle döneriz” dedi.

‘PERFORMANSIMIZI 2-3’E KATLAYABİLİRSEK'

Finalde daha iyi bir performans sergilemek istediklerini ifade eden Türkiye temsilcisi Bonomo, “Yarı finalde çıkardığımız işi 2-3’e katlayarak sahneye koymaya çalışacağız. Umarız başarılı oluruz. Ağabeylerimiz, ablalarımızı sağ olsunlar bize destek oluyorlar. Azerbaycan’da olmak bize mutluluk veriyor” diye konuştu.

Azerbaycan basını ve seyirciler tarafından birinci durumda olduklarını vurgulayan Bonomo, sözlerini şöyle sürdürdü: “Ama tabii bu bir şey ifade eder mi etmez mi bilmiyorum. Umarız ediyordur. Ama çok yüksek beklenti yaratmanın da alemi yok. Biz yarı finali geçtiğimiz için çok mutluyuz, inşallah finalde de iddialı bir sonuçla döneriz.”

TÜRKLER KİME OY VERSİN?

Can Bonomo, Türk vatandaşlarını oy vermeleri konusunda yönlendirmek istemediğini söyledi.

Bonomo, “25 yaşında çok genç bir sanatçıyım. Henüz kariyerimin çok başında biri olarak naçizane yorumlar yapabilirim. Herkes kendi kulağına güvensin, hangi müziği yakın görüyorsa ona oy versin” diye konuştu.

‘ÇOK ERKEK VAR DİYEN DENİZ KIZLARINA BAKSIN’

Yarı finaldeki gösterinin “çok maço olduğu” yönündeki eleştirileri de değerlendiren Bonomo, şunları söyledi: “Ne yapalım yani, 5 erkeğiz. Bir denizci hikayesi anlatıyoruz, gemide de kadın uğursuzluktur biliyorsunuz. Ama arkadaki görsellerde çok güzel deniz kızlarımız var. Eğer çok erkek var diyen varsa bize bakmasın arkaya baksınlar.

‘BAŞARILI OLAMAZSAM BURADA KALIRIM’

Azerbaycan gerçekten çok güzel bir iş çıkarmış, bize de çok iyi bakıyorlar. Kardeş ülkemizde kendimizi ayrıcalıklı hissediyoruz. Gerçekten çok büyük bir destek görüyoruz. Eğer ola ki finallerde çok güzel bir başarı getiremezsem Bakü’de kalacağım. Daha dönmem, keyfim burada çok yerinde.”

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 341
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Herkes bu kadar mütevazi olabilse keşke, sağol Can, yarı-finalden bile çıkamaz diyenleri susturduğun için. TRT iyi ki seçmiş Can'ı, Eurovision tarihimizde çok güzel bir şarkı kazandık. Yarı-finalde gördüğümüz ilgi ve alaka, o sahne performansı ve o alkışlar bana yeter de artar bile. Eminim ki yıllar sonra performansını izlediğimde yine ağlayacağım sevinçten.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yalnız 1. olursa bazılarına feci kapak olacak.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Aslında hayal kurmak istemiyorum ama bunu hiçbir zaman beceremedim. En son ''Deli'' ve ''We Could Be The Same'' de 1.lik hayalleri kurmuştum, aldırmayın siz bana.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

isveç olmasında kim olursa olsun yaa! valla sinir oluyorum böyle bi ülke diğerlerini ezercesine puanları arka arkaya toplarken..umarım bu senede aynı şey olmaz ve twelwe pointslerin hepsi isveçe gitmez!

Büyük ihtimal öyle olacak canım. Ama ne Alex, ne Lena aldıkları puanları havadan kapmadılar, alınlarının teriyle kazandılar. Loreen de kazanırsa öyle olacak zaten. Fakat ben bu kadar abartılmasına karşıyım. Bu abartı Eurovision sonrası kariyerine zarar veriyor şarkıcıların çünkü.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Der Spiegel, “Sıradanlar ve bir egzotik” başlığını koyduğu haberde, Bonomo’nun Türk pop müziğinin unsurlarını, Eurovision Şarkı Yarışması'nın "mizahi" geleneğiyle birleştirerek bir adım öne çıktığını belirtti.

''Sıradanlar ve Egzotik'' işte bu manşet içime su serpti şu anda. Ben de aynen böyle düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

isveç olmasında kim olursa olsun yaa! valla sinir oluyorum böyle bi ülke diğerlerini ezercesine puanları arka arkaya toplarken..umarım bu senede aynı şey olmaz ve twelwe pointslerin hepsi isveçe gitmez!

Büyük ihtimal öyle olacak canım. Ama ne Alex, ne Lena aldıkları puanları havadan kapmadılar, alınlarının teriyle kazandılar. Loreen de kazanırsa öyle olacak zaten. Fakat ben bu kadar abartılmasına karşıyım. Bu abartı Eurovision sonrası kariyerine zarar veriyor şarkıcıların çünkü.

evet alın teriyle kazandılar ama fairytale in hele aldığı puan resmen ezdi geçti diğer ülkeleri benim kızdığım nokta bu..isveçi bu kadar pohpohlandıran sahnedeki o havası bence şarkıda abartılıcak birşey olduğunu kesinlikle düşünmüyorum..bir üstünlük göremedim ben şarkıda hani şuraya şu müziği koymuş , şurda şu kelimeyi süper bir tonlamayla söylüyor dedirticek bir şarkı değil bence..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

evet alın teriyle kazandılar ama fairytale in hele aldığı puan resmen ezdi geçti diğer ülkeleri benim kızdığım nokta bu..isveçi bu kadar pohpohlandıran sahnedeki o havası bence şarkıda abartılıcak birşey olduğunu kesinlikle düşünmüyorum..bir üstünlük göremedim ben şarkıda hani şuraya şu müziği koymuş , şurda şu kelimeyi süper bir tonlamayla söylüyor dedirticek bir şarkı değil bence..

Aslında haklısın. ''Euphoria''daki tek üstünlük şarkıcının şarkıya çok fazla hakim olması ve bunu tek başına yaptığı danslarıyla desteklemesi. Yani işin asıl kısmı şu, şarkı şarkıcıyla çok fazla bütünleşmiş bir olmuş artık. Şarkıcı şarkıya o kadar hakim ki şarkıyı söylerken içinde yaşıyor resmen. Fakat son yarı-final performansında kelimeleri yutması ve kamerayla kuramadığı iletişim eksi puan kazandırdı. Yine de kazanacak mıdır? Çok yüksek bir ihtimal. Fakat açık ara kazanamayacağını yarı-final performansında anladık. Can'a dönersek Loreen ve Nina dışında Can'a rakip göremiyorum ben.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Aslında haklısın. ''Euphoria''daki tek üstünlük şarkıcının şarkıya çok fazla hakim olması ve bunu tek başına yaptığı danslarıyla desteklemesi. Yani işin asıl kısmı şu, şarkı şarkıcıyla çok fazla bütünleşmiş bir olmuş artık. Şarkıcı şarkıya o kadar hakim ki şarkıyı söylerken içinde yaşıyor resmen. Fakat son yarı-final performansında kelimeleri yutması ve kamerayla kuramadığı iletişim eksi puan kazandırdı. Yine de kazanacak mıdır? Çok yüksek bir ihtimal. Fakat açık ara kazanamayacağını yarı-final performansında anladık. Can'a dönersek Loreen ve Nina dışında Can'a rakip göremiyorum ben.

Nineleri unuttun mu yoksa gerçekten can'a rakip görmüyor musun ?

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Unutmadım. Açıkçası şöyle bir şey var Can'ın rakibi çok ama hepsinin arasından sıyrılabiliyor şarkısının tarzıyla, sempatik tavırlarıyla.

Bir yanda Zeljko var koskosca Eurovision 2.si, Eurovision 2008 sunucusu. Yolladığı şarkılar da derece yapmış adamın.

Bir yandan büyük favori Loreen var, kadın Avrupa'nın en büyük favorisi, tüm anketlerde açık ara birinci gidiyor.

Bir yanda Nina var, San Remo gibi çok önemli bir festivalde 1. olduktan sonra Eurovision'a gönderilen.

Bir de ninelerimiz var Rusya'dan. TRT ekibinin söylediğine göre arenadaki en büyük coşku sadece Türkiye ve Rusya'nın performansları sırasında yaşanmış. Şarkı Eurovision'a uygun yapıda hazırlanmış, eğlenceli, 1. bile olabilir belki hiç belli olmaz.

Kestirmek zor fakat Can'ın bütün rakipleri içinden sıyrılabileceğini düşünüyorum. Eğer Avrupa bu yıl farklı bir sistemle düşünür ve hareket ederse Türkiye 1. bile olabilir. Eğer Avrupa eski sistemle sıradanlığı denerse Loreen kazanacaktır. En farklı biziz bu yıl, bunu kimse inkar etmesin burda. Azerbaycan'ın yapamadığını biz yapıp kültürümüzü sunduk ortaya.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

harfien katılıyorum..hem doğaldılar , rahattılar ve dediğin gibi kültürümüzüde çok iyi yansıttılar

Gizlenmiş İçerik

sahnede herkes gerçek bir gemi bekliyordu ama extra birşey yapmasalarda en çok alkışı aldılar 1.lik olur umarım

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...