İçeriğe atla

İsveç 2017 : Robin Bengtsson - I Can't Go On

Uğur

Puanınız?  

4 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

Dinah Nah elenmiş diyolar, melih direkt final yazmış

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
:h

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Kimler elendi noldu anlatın hele de haber ekleyeyim ana sayfaya @Troliçe @Züreyfa

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Dinah Nah elenmiş diyolar, melih direkt final yazmış

Gizlenmiş İçerik

:h

Gizlenmiş İçerik

Kimler elendi noldu anlatın hele de haber ekleyeyim ana sayfaya @Troliçe @Züreyfa

Nano, Ace Wilder finalde

De Vet Du, Boris Rene 2. şans

Dinah Nah 5.

Adrijana 6.

Charlotte Perelli 7.

O değil de biz burda senin ülkene şarkı seçiyoruz, sen neredesin?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kötü bir yf idi şarkılar vaauvv denecek kadar değildi

nano kötünün iyisiydi birazcıkta human özentiliği vardı en azından şekil vs bakımından kötünün iyilerinden dinah diyebilirim ama elendi

Charlotte yeni diş yaptırmış herhal onu göstermeye gelmiş bir de yeni gitar çalmaya başlamış bilmiyorum bak ben gitar çalıyorum gibi gelmişti notalar basması vs öyle görünüyordu Kısaca berbat bir yf idi rüküşlükleri şurda dursun

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

De vet du yerine dinah olmalıydı 2.şansta İsveç saçmalığa başladı yine

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...