İçeriğe atla

İsveç 2017 : Robin Bengtsson - I Can't Go On

Uğur

Puanınız?  

4 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

Marietteninde sarkisi dont stop believeing kadar guclu degil fakat bu yfde bokum gibi 7 tane sarki oldugundan direkt finale rahat gider ama bu sarkiya mf yi asla kazanamaz finalde ace wilder ezer gecer

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Mariette: güzelmiş :herhalde:

Roger: kendini imha et:katiyen:

Etzia: sus :ifrit:

Allyawan: senle özel görüşmek isterim :nasilcikiyorum: ama nolur eurovisiona katılma :dogru: korkunç bi şarkı :degil:

Dismissed: azcık kilo al, görüntü de önemli :yalansoyluyosun: şarkı fena değil :bibak:

Lisa Ajax: iğrenç :felfecir:

Benjamin: sürekli şarkı araştırırken karşılaşıyorum seninle, hiç elle tutulur bi parçanı görmedim ki yarıştırayım; MF'de de şaşırtmadın beni, bomboş bi katılım :ifrit: :katiyen:

NEYSE SADEDE GELELİM

1. Mariette - 8/10

2. Dismissed - 7/10

3. Roger - 6/10

4. Lisa Ajax - 3/10

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ace wilder en iyileri aralarında bence. gelecek yflere bakalım. bu yfden muhtemel final sonuncuları gelecek

Loriyenna varken Ace'nin Omo'nun lafı dahi geçmez, hele o şarkıyla mı güldürmeyin beni :yapmaya:

:anirdim:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Durup durup o kazancak bu kazancak yazıyosunuz :felfecir:

mevcut yarı finalleri dinleyin yorum yapın cnm aaa :icimegir:

hem bu Melodifestivalen cnm hiç belli olmaz, sonuçta operacı malena ernmanı seçen bi halkım var :bedenimegir:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Su sarkiyida gecen seneki mf de medley diye bisiy yapmislardi ordaki versionunu cok begenmistim baktim 2005 te katilmis 2 puanla kacirarak ikinci olmus

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Mariette : Güzel, sevdim.

Roger Pontare: Kötü.

Etzia: Açık ara yarı final sonuncusu. Bilemiyorum oylama sistemini 0 çekme ihtimali var mıdır ama.

Allyawan: Rezalet.

Dismissed: Güzel ama daha önce denendi zaten 2007'de, geç bunları.

Lisa Ajax: Yerden yere vurulacak kadar rezil değil fakat kötü yine de.

Benjamin Ingrosso: Hoş, beğendim, iyi gibi.

Mariette ve Benjamin final. Dismissed ve.... Valla başka şarkı yok ikinci şansa çıkacak, bilemedim hiç.

Bu yarı finalde sistemi değiştirsinler 3 finalist yapsınlar direkt ikinci şans tanınmaya değecek şarkı yok başka çünkü bana kalırsa.

Loreen kazansın diye midir tüm bunlar anlamadım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...