İçeriğe atla

İsveç 2017 : Robin Bengtsson - I Can't Go On

Uğur

Puanınız?  

4 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

Ya yoktu internetim anneannemdeydim.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Neyse ikinci yarı finale artık o saatlerde yolda olmazsam (Cumartesi yolda olucam çünkü)

En yakın 3. yarı finali izleyebilirim gibi.

Finali de izleyemem zaten MGP var.

Her sene Melodifestivalen'i es geçmek için bir neden bulabiliyorum. :yapmaya:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Haberimizi okudum, sonra bir de burdaki yorumlara baktım. Genel kanı; Dinah Nah ikinci şansa kalır ama kalmamalı yönünde olmuş ve kalamaması iyi de olmuş. Diğerlerini tutturmuşsunuz. Nano'nun performansını merak ettim en kısa zamanda onu da izlicem.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Haberimizi okudum

Haberlerimizi okumana bayılıyorum

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Haberlerimizi okumana bayılıyorum

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Sence bıraktığım onlarca ifadeden belli olmuyo mu tatlım herhalde :beyimbilir:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

http://www.svt.se/melodifestivalen/lyssna-pa-en-minut-av-bidragen-i-deltavling-tva-i-melodifestivalen-2017#12307422_29_1'>http://www.svt.se/melodifestivalen/lyssna-pa-en-minut-av-bidragen-i-deltavling-tva-i-melodifestivalen-2017#12307422_29_1

İkinci yarı final şarkıları burada. Provalardan da iki tanesi yüklenmiş. Buradan şeyedebilirsiniz;

http://www.svt.se/melodifestivalen/

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Mariette: Tam şarkı başlayacaktı bitti sanki, dinlediğim kadarıyla fena değildi. final veya 2. şans arasında gidip gelir

Roger: bu da şarkıya hiç girmicek sandım, bi şey anlaşılmıyor. ama çok iyi bi şey de beklemiyorum.

Etzia: beğenmedim, ama "apaçi toplar" bir şarkı.

Allyawan: eh, meh. en azından farklı bir tarzı var şarkının. fakat elenir.

Dismissed: Güzel bir rock şarkısı ama çok aşırı bir etkileyiciliği yok. belki 2. şans

Lisa Ajax: Bu balladımsı, ama içlerinde öne çıkıyor. güzel gibi, canlı performansa göre final şansı var sanki

Benjamin: en çok bu şarkıyı beğendim, birinci olabilir yf'de. final şansı en çok bu şarkıda var.

bu kdr.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İlk yarı finale kıyasla zayıf buldum ben de :herhalde:

Mariette'nin şarkısının stüdyo versiyonunu beğendim ama prova 2015'i arattı :nededimben:

Lisa Ajax'ın şarkısında 10 kez fuck kelimesi geçiyormuş sanırım, ilginç :bitchdont:

Detaylı yorumlarımı gece yapacağım inşallah :goruruz:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

2. YF 1. YF'ye kıyasla bayağı kötü.

Mariette provasından bile anlaşılacağı üzere YF'nin birincisi şimdiden. Roger tipik bir Roger şarkısı yollamış, Etzia derhal o şarkıyı imha etmeli, Allwayan gerçekten bu girişimiyle takdiri hak ediyor ama ESC buna hazır değil, Dismissed meh, Lisa gerçekten de dediği gibi "öylesine katılmış" çok belli oluyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

2. YF 1. YF'ye kıyasla bayağı kötü.

Mariette provasından bile anlaşılacağı üzere YF'nin birincisi şimdiden. Roger tipik bir Roger şarkısı yollamış, Etzia derhal o şarkıyı imha etmeli, Allwayan gerçekten bu girişimiyle takdiri hak ediyor ama ESC buna hazır değil, Dismissed meh, Lisa gerçekten de dediği gibi "öylesine katılmış" çok belli oluyor.

peki ya benjamin?

BENJAMINI HAFİFE ALIYORSUNUZ ŞU ANDA

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Mariette - A Million Years: Yarı finalin en iddialı şarkısı gibi duruyor. Nakarat, şarkının geri kalanından daha ucuz duruyor gibi ne yazık ki. Koreografiyi garipsedim, umarım provada göründüğünden daha güzel bişiydir.

Roger Pontare - Himmel och hav: Bi hoşuma gitmedi değil haaa. Bunun da girişi nakaratından daha etkileyici ama.

Etzia - Up:

Gizlenmiş İçerik

Allyawan - Vart har du vart: Bu da işte eh, meh de canlısı felaket.

Dismissed - Hearts Align: Beğendim.

Lisa Ajax - I Don’t Give A: Tek cümleden şarkı yapmışlar.

Benjamin Ingrosso - Good Lovin: Fazlacana Amerikan özentisi buldum.

Seviye kesinlikle ilk yarı finalin altında. Kişisel sıralamamı yapayım da, tahminleri de cumartesi yaparız.

1. Dismissed - Hearts Align

2. Mariette - A Million Years

3. Roger Pontare - Himmel och hav

4. Benjamin Ingrosso - Good Lovin

---Burdan sonrası cidden fena---

5. Allyawan - Vart har du vart

6. Etzia - Up

7. Lisa Ajax - I Don’t Give A

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...