İçeriğe atla

İsveç 2017 : Robin Bengtsson - I Can't Go On

Uğur

Puanınız?  

4 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

Şimdilik oylama sonuçları

Ace Wilder %29

Nano %28

Dinah Nah %14

Boris Rene %11

De Vet Du &7

Adrijana %6

Charlotte Perrelli %6

Ace Wilder çok abartılmış bence...

Şarlot'u da fazla yemişler...

Apaçilerin işi bu... :anlatma:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Şarkıları ben de dinledim, 1 dakikalık stüdyo versiyonları iyi olmuş.

Boris René - Her Kiss: Boris acilen Pharell'in izinden gitmeyi bırakmalı bence, ritim açısından Freedom'a çok benziyor bu şarkı. Sahneleme olarak sıradan bi şovu var görünürde Boris'in, cumartesi anlayacağız ne olduğunu.

Adrijana - Amare: Trap janrını ESC sahnesinde görmek hoş olabilir, ancak bu janrın örneğinin bu şarkı olacağını düşünmüyorum. En iyi ihtimalle 2. şansa çıkar, ama tahminimce yeri 5. sıra falan olacak.

Dinah Nah - One More Night: YF'nin en kötü şarkılarından biri Dinah Nah'tan gelmiş. Biz bu şarkıları dinlemeyi 2009 civarı bıraktık Dinah. Sen de bırak Dinah.

De Vet Du - Road Trip: Çöp şarkı, bol şov...

Charlotte Perrelli - Mitt liv: Charlotte'un bu şarkıyı yapmasında "benim de artık yaşım geldi" fikrinin etkin olduğunu düşünüyorum. Bu tarz şarkıları 80% oranla belli bir yaşın üzerindeki katılımcılar söylüyor. Şarkı ne kötü ne de iyi, bir daha oturup açacağım bir şarkı değil ama.

Ace Wilder - Wild Child: "Hiçbir şey yapmamakla meşgulüm" dedin, İsveç'i salladın sevdik, "Takma kafana, her şey düzelecek" dedin, sahneye kurduğun ihtiyaçlar hiyerarşisinde zirveye oynadın bağrımıza bastık, şimdiyse "Çok şarkı bir şeyle geliyorum" dedin, şarkının adıyla merakları saldın VE GELE GELE BUNUNLA MI GELDİN?

Nano - Hold On: Bu yarı finalden birinci çıkacak şarkı belli olmuş bence. Sahnelemesi biraz sıkıntılı ama.

Benim sonuçlarıma gelirsek,

Direkt Final:

Nano - Hold On

Boris René - Her Kiss

2. Şans:

Adrijana - Amare

Charlotte Perrelli - Mitt Liv

Elenenler:

Ace Wilder - Wild Child

Dinah Nah - One More Night

De Vet Du - Road Trip

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...