İçeriğe atla

İsveç 2017 : Robin Bengtsson - I Can't Go On

Uğur

Puanınız?  

4 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

Nano'nun şarkısı tam bir "Hem elitlere, hem de apaçilere hitap eden BK, ETSC birincisi" olmuş.

Bi yorum bu kadar mı tam oturur, tebrik ediyorum :beyimbilir:

Boris Rene'nin şarkısı silinmiş galiba bir onu dinleyemedim. Bu yarı finalin en güçlü ismi Nano sanırım bir çoğunuzla aynı düşünüyoruz.

Adrijana : Andorra'nın ETSC'ye gönderip sonuncu olduğu şarkılara benziyo sevmedim. Elizcim yanlış anlama sakın.

Dinah Nah : Tam bir Romanya şarkısı, daha doğrusu Inna şarkısı gibi olmuş ama tutar bu.

De Vet Duh : Eh, eğlenceli, hoş gibi...

Charlotte Perelli : Nihayet yaşının müziğini yapmaya karar vermiş sanırım. Valla sevdim ben. Hem İsveçce, hem slow, hoş. Bu şarkıda Semih'le aynı düşünüyorum; ikinci şanstan final görebilir, görmeli bence de.

Ace Wilder : Bu kadının şarkılarını sevemiyorum bi türlü bunu da sevmedim. Çerezlik..

Nano : Valla harika.. Birinci çıkmalı bu yarı finalden. Fazla söze gerek yok. Eurovision'a gidecek olursa favorim olur, net! Umarım geçen yıl Oscar'a yapılanı yapmazlar buna..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İçimden Geçen

1 - Ace Wilder

2 - Dinah Nah

İkinci Şans

3 - Boris Rene

4 - Charlotte Perelli

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Melih Nano'yu beğenmedin mi şaşırdım :nedusunuyosun:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

heh yakaladım seni [emoji23]

Madem The Gırlü Sevdin Neden Etscde melodi number ehte puan vermedin semih ahuah

ETSC'de bi MF şarkısına puan vermem için Salem Al Fakir falan gönderilmesi lazım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@Uğur Boris'in şarkısı

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Ya aslında çok güzelmiş ama sözleri tırt gibi geldi bana biraz bunun.

Yalnız cidden iyi şarkı sayısı fazlaymış bu yarı finalde...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

cnm şimdi 1 dakikalık şarkıları dinleyerek tam olarak yorumlayamayız sonuçta duyusalı vardır göreseli vardır :duyusal:

Ama yine de naçizane yorumumu yapayım :beyimbilir:

Adrijana kuru gürültü gibi geldi, sevmedim. :susartik:

De Vet Du'yu direkt şaka olarak algılıyorum korkunç :felfecir:

Dinah Nah gayet hoş gibi görünüyo, İsveç halkına hitap eden ancak Eurovision'a uygun olmayan bi şarkı

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Karlot'a gelirsek biraz abarttınız mı ne, şarkının nakaratı bile belli değil :cindurttu: hiç ısınamadım :kabuletmiyorum: 2. şansa kalcağını düşünmüyorum, dil de itici geldi :bitti:

Ace Wilder ve Nano gerçekten güzel, ama bunların arasında ipi Ace Wilder göğüsler :mademoyle:

Diğer adamı ben de dinleyemedim, silmişler sayfasını

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Cnm İsveççe var İsveççe var, söylersin hareketli bi şarkı

Gizlenmiş İçerik

Nakaratı baskın olur dans şovları olur severim :mademoyle:

Ama uyuyarak İsveççe söylüyo hoşuma gitmiyor :bitti:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İsveç halkı isveççe yollarmı sizce ? Bu kadar başarılı giderken neden intihar etsinler ahauaha

Charlotte perelli benim baş favorim olurdu normalde ama şu şarkısı ne bir hero ne bir the girl sanki fetişi varmış katılmış gibi ha çıkarsa mutlu olurum ama melodifestivaleni bu şarkıyla kazanamaz

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ya bence İsveçce slow şarkılara acayip yakışıyo ben tempolu şarkılarda kaba buluyorum İsveçceyi.

Bu yarı finalde Nano garanti de ikinci olarak kim çıkar bilemedim.

Aslında Charlote'un da işi zor gibi.. Tahmin yürütmek hem zor hem de erken daha cidden...

:allahinbelasi:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

fetişi varmış katılmış gibi

Tamamen öyle :dogru:

Bir diğer MF fetişisti de Danny Saucedo

Gizlenmiş İçerik

hayret bu sene nasıl katılmamış :yapmaya:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İsveç halkı isveççe yollarmı sizce ? Bu kadar başarılı giderken neden intihar etsinler ahauaha

Charlotte perelli benim baş favorim olurdu normalde ama şu şarkısı ne bir hero ne bir the girl sanki fetişi varmış katılmış gibi ha çıkarsa mutlu olurum ama melodifestivaleni bu şarkıyla kazanamaz

Charlotte kazanır mı dedik? :yapmaya:

En azından bu sene finali görse ikinci şanstan falan diye düşündük... :bibak:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...