İçeriğe atla

Eurovision 2013 "We Are One"

Pinlenen İletiler

Acaba yarismaya olan ilgisizlik derken Luksemburg'da ESC'ye olan ilgiden mi yoksa Avrupa'nin ESC'ye olan ilgisinden mi bahsettiler?

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hahah Lihtenştayn prensin ne yapıyor sanki onu temsil etmeyecekler nasıl açıklamadır katılmak istemiyoruz de geç

Volkan'ın bu cümlesinden bir şey anlayan açıklayabilir mi? :confused1:
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hahah Lihtenştayn prensin ne yapıyor sanki onu temsil etmeyecekler nasıl açıklamadır katılmak istemiyoruz de geç

Volkan'ın bu cümlesinden bir şey anlayan açıklayabilir mi?

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Lihtenştayn – Ülkenin ulusal televizyon kanalı, mali sorunlar nedeniyle (olası) katılımın en erken 2013'ün başlarında açıklanabileceğini duyurdu.[55] 1960 yılından beri yarışmaya katılmak isteyen Lihtenştayn, 2010 yılında EBU'ya üye olabilmişti. Ulusal televizyon kanalının başkanı Peter Kölbel, mali sorunların çözülmesi durumunda ülkenin 2013 yılında yarışmaya katılabileceğine inansa da, bütçe yetersizliği nedeniyle gelecek yarışmaya katılamayacaklarını bildirdi.[56][57]

demişler tamam mı ben dedim ki Hans-Adam o kadar fakir değil 40 milyon dolar aile serveti var onla bir kere katılır direkt finalde olurlar hadi istemiyosun niye katılmak istemiyorum diyosunda yok mali neden yok bilmem ne

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Volkan'ın bu cümlesinden bir şey anlayan açıklayabilir mi? :confused1:

Lihtenştayn – Ülkenin ulusal televizyon kanalı, mali sorunlar nedeniyle (olası) katılımın en erken 2013'ün başlarında açıklanabileceğini duyurdu.[55] 1960 yılından beri yarışmaya katılmak isteyen Lihtenştayn, 2010 yılında EBU'ya üye olabilmişti. Ulusal televizyon kanalının başkanı Peter Kölbel, mali sorunların çözülmesi durumunda ülkenin 2013 yılında yarışmaya katılabileceğine inansa da, bütçe yetersizliği nedeniyle gelecek yarışmaya katılamayacaklarını bildirdi.[56][57]

demişler tamam mı ben dedim ki Hans-Adam o kadar fakir değil 40 milyon dolar aile serveti var onla bir kere katılır direkt finalde olurlar hadi istemiyosun niye katılmak istemiyorum diyosunda yok mali neden yok bilmem ne

Salak yerine koyup açıklamış bir de. Tovbe tovbe.. Boğulacaksın oglum. Noktalama işareti falan koy aralara.
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

TRT1de olmasa da bari TRT Muzik'te yayinlasalar. Goksel recape basladin mi?

Bu aksam Da Vinci için yaptıgım proje odevini yapıyorum. Yarın aksam muhtemelen baslayacagım.
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

valla bunca yıllık eurovision izleme şeyimde hiç netten izlemedim umarım izlemek zorunda kalmam

ben ilk yarı finalin ilk 15 dakikasını öyle izledim çok iğrenç oluyo

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...