İçeriğe atla

Eurovision 2013 "We Are One"

Pinlenen İletiler

O carklar ukraynadan gelmisti sanki, oyle degil miydi? Rusya carklarin ucarak inmesine izin vermemisti hatta.

Sirbistan "bile" 3 tane koca cehennem carkini karsilayabilmisti Ukrayna icin.

Russia :h

O zaman "bile"si kalmaz. :siritma: Channel 1. :heart::haha:

:h

O degil de kendileri Anna için binlerce ısık istemişlerdi. (Yapılamayacak bir şey oldugundan degil elbette. Bunu Malta da yapardı) Her bir şeye hayır dememeleri lazım ama dimi.

Nein, isvecten gitti o isiklar. Bak bundan eminim de.

Ben ısıkları onlar dagıttı demedim ki. İzin verildi yani.

Evet normalde tavana asilacakti carklar, performans basladigi anda inmeye baslayacakti. Kim getirtti bilmiyorum. Mesela gecen yil Irlanda icin selaleyi Irlanda ekibi mi getirtti yoksa Azerbaycan mi tahsis etti?

Sonucta sıgacak bir sahne var mıydı? Vardı. :D
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben Norveç dağıttı diye biliyordum. Norveçli yetkililer salona giren herkesin eline tutuşturmuşlar.

Bizim Kenan için eşarpları da Türk ekibi dagıtmıstı sanki. Ben orada herkese alın bunu İsveç'de çıkartacaksınız diye dildo dagıtsam çıkartacak millet. Tovbe tovbe.
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Svetlana'nın üstünde bir kareografi yoktur ESC'de. İyi ki Channel 1 ve şaşa'yı seven Rusya'daydı o sene. İsveç'te olsa o kareografinin ancak %1'ini yapardı herhalde.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hani Lena ve Yulia opusecekti? Hani Dita Von Teese soyunacakti?

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...