İçeriğe atla

Eurovision 2013 "We Are One"

Pinlenen İletiler

Bak dinledim seni dokunmadım sana

Dokunmadım kalan rüyalara

Zarar ziyan döküldü ortaya

Ölüm kadar rahatmış ayrılık

Ufak tefek birkaç sorun mu var

Geçer geçer zaman şu an yalan

Nedir ki bak silindi hafızam

Hayat kadar yalanmış ayrılık

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

teşekkür niteliğindemi oldu lafmı soktun anlamadım

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/wacko@2x.png 2x" width="20" height="20">

Tesekkur be cansin sen

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Eurovision 2013 karaoke albumune ulasabilen varsa link atsin lutfen.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]bu yıl için Eurovision marşı bestelenmiş marş Eurovision günü söylenicekmiş ve en önemliside marşı ünlü ABBA grubu yazıp bestelemiş.[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]Eurovision Şarkı Yarışması youtube resmi kanalında en çok izlenen ülkeler

Gizlenmiş İçerik

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]EUROVISION’A ABBA’DAN MARŞ[/align]

[align=center]İsveç’in 3. büyük kenti Malmö’de gerçekleştirilecek olan Eurovision Şarkı Yarışması için hazırlıklar hızla sürüyor.

Gösteri ekibi tarafından farklı renkleri bir araya getiren ve kültürel yanı ağır basan bir şov planlanan yarışma için eurovision marşı hazırlandı.

18 Mayıs final gecesi yayınlanacak olan “We Write the Story” (Hikayeyi Biz Yazarız) isimli marş dünyaca ünlü ABBA müzik grubunun üyesi İsveçli müzisyen Benny Anderson ve Björn Ulvaeus tarafından bestelendi. Avicii tarafından da düzenlendi.

Türkiye hariç 39 ülkenin katılımı ile gerçekleşecek olan yarışma 14-16-18 Mayıs tarihlerinde canlı olarak izlenebilecek.[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]Sahnede Son Durum[/align]

[align=center]BI8XwnrCUAE-Kzk.jpg:large[/align]

Birbirlerini taklit etmekten bıkmadılar mı ya? O seyircilerin içine karışan kısmı daha farklı bir şey yapamamışlar mı?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...