İçeriğe atla

Eurovision 2013 "We Are One"

Pinlenen İletiler

Duz mantikla baslarsak isin icinden cikamayiz. Aktif olarak bu yarismada yer aliyorsa yayinlamadigi takdirde mutlaka bir yaptirim uygulanmalidir bence. Uygulaniyor mudur bilemem ama Ermenistan ornegi cok acik ve kimse bunu aciklayamiyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Aktif olarak yer almiyo iste turkiye. Yoksa uygulanir zaten.

Saka?

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Ermenistan neden yayinladi o zaman?

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Turkiye de geri donebilecegini bildirdi ona bakarsan. Eger onu kast ediyorsan. EBU'nun yaptirim uygulama noktasinda ulkeleri geri donme ihtimali olanlar ya da olmayanlar diye ayirdigini dusunmuyorum.

Ben halen soruma cevap alamadim. Ermenistan neden Azerbaycan'daki yarismayi pasa pasa yayinladi? Bunu merak ediyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bildigim kadariyla kural geregi yarisan ulkeler onceki iki sene yarismayi yayinlamis olmali. Yarisan ulkeler yarismanin bir bolumunu ya da tamamini yayinlamaz ise ceza var aksi takdirde bir yaptirim yok. Bunu zaten konusmustuk senle.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...