İçeriğe atla

İsviçre 2021 : Gjon's Tears - Tout l’Univers

Uğur

Pinlenen İletiler

klip güzel olmuş.son 1 dakikası güzel olmuş ama öncesi yok.kesinlikle sıkılanlar olacaktır.ne yalan söyleyeyim bende kapatıyordum şarkıyı.Tv izleyicisi de öyle yapabilir.Jürilerden iyi puan alacaktır.Bu şarkının güzelliği belki de Fransızca olması ama aynı zamanda handikapı da bu.Madem sözleri güçlü bir şarkı yapacaksın ve bunu uluslararası yarışmada yarıştıracaksan ingilizce yaparsın.Melodik olarak şarkıyı kuvvetli bulmadım. 

• Teşekkürler 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Uğur bu konunun başlığını İsviçre 2021 : Gjon's Tears - Tout l’Univers olarak değiştirdi

Çocuğun sesi güzel ama şarkıyı pek beğenmedim, fransızca şarkılardan çok hoşlanmıyorum, geçen sene ki şarkı daha vurucuydu, sesi daha ön planda tutuyordu, bu sanırım seçmelerde 2.  olan şarkı bununla gidiyorlar, tahmini olarak sallıyorum. iddialarda 1. gösteriliyor şimdilik, sanırım koronadan dolayı insanlar isviçreyi daha güvenli görüyor, o yüzden 1.  muhtemelen :)

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İsviçre temsilcisi Gjon's Tears, bir Fransız haber sitesine verdiği röportajda; şarkısının aslında ilk olarak İngilizce hazırlandığını, isminin "Ground Zero" konulduğunu, şarkıya ilham veren şeyin ise 11 Eylül saldırıları olduğunu açıkladı.

Şarkı daha sonra Fransızca'ya çevrilmiş.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

Yarınki provasında şapkadan tavşan çıkartmayacaksa, Malta gibi düşüşe geçeceğini öngörüyorum.

Duncan abisi gibi, şarkının da gerektirdiği şekilde piyano başında oturup söyleyecektir zaten şarkısını.

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Şarkının belli bir kısmından sonra ayağa kalkıp söyleyebilir, ne biliyim kamera açılarıyla farklı birşey çıkartabilirler belki ama genelde canlı performanslarında baştan sonra kadar piyano başında söylüyor yani benim de o konuda beklentim düşük ama yine de bekleyelim bakalım nasıl olacak sahnesi.

• Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...