İçeriğe atla

İsviçre 2021 : Gjon's Tears - Tout l’Univers

Uğur

Pinlenen İletiler

Kimse yazmadan dansların daha doğrusu hareketlerin kötü olduğunu ben yazayım.  Evet o gömlek de kötü. Ama buna rağmen performans kendini izletiyor ben beğendim.

Ayrıca şu son kısmında dans etmeden söylüyor. Bu kısım gayet etkileyici olmuş. Bayık Fransa gibi dikilip söylememiş şov yapmış. 

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Fransa da tempo yok ki dans etsin yada hareket etsin, duyguyu yüz mimik ve ellerle sağlıyor. İsviçre'nin klibindeki hareket devinimden herkes bir hareket zaten bekliyordu. Ben İsviçre'nin performansını beğendim. Beğenmediğim şeyler şarkının kendisi, ve şahsın göbek üstü pantalonu.

• Beynimi Yaktın 1
  • Anırdım 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Güzelim şarkı bir sahneyle nasıl heba edilir en güzel örneği işte. Ne Fransa'nın ne de bu şarkının sahnesinde dans edilebilecek bir yer yok. Zaten Barbara'nın sahnedeki yalnızlığını kamera açılarının doğru kullanımıyla kurtarıyorlar. 

Ek olarak dans etmeye çalışırken de şarkıyı söylemekte zorlanmış. Sacha hem İsviçre'yi hem de Malta'yı güzel yemiş bu sene çok net. 

Yine de performansının tamamını izleyeyim de yarı finalden sonra durumunu bir daha değerlendiririm.

• Üzdün 2
  • Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hakan, 7 saat önce yazdı:

Ayrıca şu son kısmında dans etmeden söylüyor. Bu kısım gayet etkileyici olmuş.

Dumanlardan görünmüyor olsa gerek, işte o kısım:

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

• Beğendim 1
  • Anırdım 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sacha abla, Kristian Kostov'un sahnesini birebir uyarlamış Gjon'a. Hareketler bile aynı. Tek fark, Kostov'da o tuğlalar led ekranlardaydı, bu sefer dekor olarak kullanalım demişler.

Ama şunu unutmuşlar. Kostov'a ve şarkısına gidiyodu o hareketler, abes durmuyodu. Gjon'da ve şarkısında gerçekten komik durmuş, bir de sürekli zoom kullanmışlar üstüne.

Sacha reis İzlanda'dan para almış olabilir gibime geliyo ha. Zaten İsveçli kendisi.

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yarı finalde bu eleştriileri dikkate alacağını umuyorum. Özellikle şu üzerine flo rida falan montajlanan videoları biri gösterir umarım çocuğa.  

Olmazsa dm den ben mi atsam ne yapsam. 

Hey Gjon kendine gel dostum

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hakan, 1 dakika önce yazdı:

Olmazsa dm den ben mi atsam ne yapsam

:evet:

Geriye bi 3. provalar, yani jüri finali kaldı. Koreografiyi tamamen değiştirmesi gerekir ama. Sanırım mor ışıkların verildiği sahneye kadar şarkının hareketlenen her bölümünde kıvırıyo.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...