İçeriğe atla

Eurovision 2021 ''Open Up''

Pinlenen İletiler

• 2 hafta sonra...

Eurovision 2021 iin duzenlenmesiyle ilgili Hollanda yetkililerinden 4 farkli senaryo açıklandı. 

A plani : planlandığı gibi bir organizasyon

B plani : sosyal mesafeli bicimde sınırlı sayıda seyircili ve az etkinlikli (press center. Eurovillage vs)

C Plani :  az sayida seyircili ve sadece hollandadan katılımcıların oldugu. Hollandaya gelemeyen temsilciler ulkelerinden katilabilecek.

D Plani : seyircisiz sadece şovun gerceklestirildigi şekilde.. hollanda da karantina olursa. Yarisma jesc 2020 de oldugu gibi ulkelerin kendi stüdyolarından yapılacak.

• Beğendim 1
  • Teşekkürler 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hangi ülkeler geçen seneki temsilcisiyle devam edecek, hangileri yeniden temsilci seçecek? Düzenli bir tablo hâlinde şurdan bakabilirsiniz:

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

• Beğendim 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...
  • 4 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...

Bu sene Eurovision yapılsa bile heyecanı minimumda yaşayacağız.Kuzey ülkeleri ve Arnavutluk dışında ulusal final yapan ülke fazla olmayacak.Ulusal final olsa bile aynı ortamlarda yapılamayacak.İsveçteki melodifestivalen eski heyecanı seyircisiz SVT Rejisi nasıl yaratacak merak ediyorum.Yalnız fazla birşey beklemezken Melodifestivalen listesi allstar şov şeklinde.

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Züreyfa, Şimdi yazdı:

Bütün ülkeler mart ortasına kadar bir performans kaydedip yollayacaklar zaten. En kötü ihtimal onlar üzerinden bir yarışma yaparlar bu sene JESC gibi.

Bu şekilde yapılmasını istemesem de hiç yapılmamasındansa tercih ederim. Dünkü JESC çok da kötü değildi. Aynı sahneyi tüm ülkeler hazırlamıştı ve sanki hepsi aynı sahneyi kullanmış gibilerdi. Ne yapalım hiç yoktan iyidir.

2020 eurovision'suz geçti de ne oldu çok mu iyi oldu. keşke 2020 de bu şekilde de olsa yapılsaydı. Hollanda şansına küssün. Ev sahipliği nasip olmayacak gibi duruyor.

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Uğur bu konunun başlığını Eurovision 2021 ''Open Up'' olarak değiştirdi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...