İçeriğe atla

Eurovision 2021 ''Open Up''

Pinlenen İletiler

Ben bu sene İzlanda'nın 2008'de fanlar tarafından çok sevilen şarkısını 2010 yılında tekrar yarışmaya göndermesi tarzında olaylar bekliyordum.

Kimse de tutup "Aaa bu şarkı sevildi, bir kaç armoni değişikliğiyle aynısını gönderelim işte" dememiş, ilginç.

• Anırdım 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bugünkü delegasyonlar toplantısı tamamlandı.

Yedek performanslarını kaydetmiş olup, bugün EBU'ya teslim eden ülkeler:

• :Germany: Almanya (Litvanya'da kaydedildi)
  • :Lithuania: Litvanya (Litvanya'da kaydedildi)
  • :Norway: Norveç (Norveç'te kaydedildi)
  • :Portugal: Portekiz (Portekiz'de kaydedildi)
  • :Serbia: Sırbistan (Sırbistan'da kaydedildi)
  • :Spain: İspanya (İspanya'da kaydedildi)
  • :Estonia: Estonya (Estonya'da kaydedildi)
  • :Denmark: Danimarka (Danimarka'da kaydedildi)

Toplantıda, yarışmaya katılacak tüm ülkelerden yedek performans kaydetmesi talep edildi. Kaydedilen performanslarda, Mayıs ayında Rotterdam'da gerçekleşmesi planlanan performansların birebir aynı olması şartı aranmayacak. EBU, her ihtimale karşı 40 yedek performans saklayacak. Delegasyonlara ay sonuna kadar ek süre tanındı.

Birçok delegasyon Bulgar delegasyonu ile anlaşmaya vardı. Kalan performansların büyük kısmı Bulgaristan'ın başkenti Sofya'da çekilecek.

Beyaz Rusya'nın durumuyla ilgili bilgi verilmedi.

• Beğendim 1
  • Teşekkürler 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Uğur, 11.03.2021 - 18:55 yazdı:

Ben bu sene İzlanda'nın 2008'de fanlar tarafından çok sevilen şarkısını 2010 yılında tekrar yarışmaya göndermesi tarzında olaylar bekliyordum.

Kimse de tutup "Aaa bu şarkı sevildi, bir kaç armoni değişikliğiyle aynısını gönderelim işte" dememiş, ilginç.

Bunu bu sene sadece Azerbaycan'ın uygulamış olması şaşırtmadı. Kafa aynı çalışıyor işte Türk Milleti.

:yardin:

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Uğur, Bir saat önce yazdı:

Bunu bu sene sadece Azerbaycan'ın uygulamış olması şaşırtmadı. Kafa aynı çalışıyor işte Türk Milleti.

:yardin:

Aynen ya.. çocukların ödevi az değiştirip kendi yapmış gibi davranmaları gibi olmuş. Diğerleri sıfırdan şarkı yaparken azerbaycan cleopatraya zurna ve konyalim ekleyip yeniden göndermiş çakallar 😅

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Eurovision 2021 sayfamız güncellenmiştir. Tüm katılımcıların resmi videoları tablolara gömülmüştür. Forumdaki üst menüde Rotterdam 2021 yazısına tıklayarak da ulaşabilirsiniz. 

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

• Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Eurovision 2021 finalinde 6 eski Eurovision birincisi sahne alacak:

• Lenny Kuhr (1969)
  • Teach-In (1975)
  • Sandra Kim (1986)
  • Helena Paparizou (2005)
  • Lordi (2006)
  • Mans Zelmerlöw (2015)

"Rock the Roof" adı verilen performanslar Hollanda'nın üç farklı noktasında çekilecek. Club Maassilo, Hotel New York ve Bojimans Van Beuningen Müzesi'nde çekilecek kayıtlarda şarkıcılar birinci oldukları şarkıları seslendirecekler.

Hollanda'ya Duncan Laurence'in 2019'daki zaferinden seneler önce son birinciliğini kazandıran Teach-In topluluğu, orijinal kadrosuyla seneler sonra ilk defa bu proje için bir araya gelecek.

• Beğendim 2
  • Azdırdın 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...