İçeriğe atla

ETSC'de Tartışmaya Açılan Konular

Uğur

Pinlenen İletiler

çok makbule geçer valla

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 62
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Ya ülke geçmişlerini düzenleyelim düzenlemesine de, işi tablo boyutuna taşıdık ya, daha zor olmaya başladı o yüzden. Vakit bulamıyorum açıkçası hiç. Ama 150'ye kadar hepsinin güncel hale gelmesi lazım ki Second ve Congratulations'da ülke geçmişlerinden faydalanalım. Ben yardımcı olurum diyen olursa bi kaç kişi birleşip yapabiliriz.

benim vaktim var yardımcı olabilirim. bir kaç kişi birleşelim. herkese 5 10 ülke dağıtılsa kısa sürede biter

ben de varım o zaman ben de yardımcı olurum

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bir önerim var bu arada, ülke geçmişlerini güncellerken bundan sonra bence tummiweb oylamasından sonra gridler çıkıyor ya excel tabloları gibi onun linklerini her yarışma için saklayalım o linkleri de bir konuda toplayalım. Bundan sonrası için ülke güncellemesi yapmak daha kolay olur hem.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bir önerim var bu arada, ülke geçmişlerini güncellerken bundan sonra bence tummiweb oylamasından sonra gridler çıkıyor ya excel tabloları gibi onun linklerini her yarışma için saklayalım o linkleri de bir konuda toplayalım. Bundan sonrası için ülke güncellemesi yapmak daha kolay olur hem.

Cokca katiliyorum bende tum verdigim ve aldigim puanlari hesaplarken tum oylamalari tekrar izlemek zorunda kaldim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

cahıllar o wiews yazan yere sheet yapın izlemek le uğrasmanıza gerek yok tekrar tekrar

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

cahıllar o wiews yazan yere sheet yapın izlemek le uğrasmanıza gerek yok tekrar tekrar

Gizlenmiş İçerik

bi dk bunu yapan mı varmış?? ben iptal ben error şu an

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tabisi var hiç scoreboard izlediğimi hatırlamıyorum son 3 yıldır cnm

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Her şeye geç kalan ben yine gecikmeleri oynadım kendine kocaman tebrikss

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> arkadaşlarım söylenecekleri söylemiş oylama vs hakkında şu ana kadar sıkıntım olmadı hiç arada plak şirketleri ile başım derde giriyor o kadar onu da biraz vakit ayırabildiğim zamanlarda üç beş bişeyler bulunuyor yani emin olamadığım isimleri de yönetime soruduğum zaman anında geri dönüş alıyorum sağ olsunlar sürekli yardımcı oldular. Belki ülke başına katılım durumunda biraz bişeyler yapılabilirseee makul ölçüde iyi olur valla ESC'de yarışan isimleri ya da ulusal finallarde ki isimleri zorda kaldığım zaman tercih ediyorum kendi adıma o hususta da minnak artış belkim olabilir olmazsa da çok büyük bir eksiklik olmaz diye düşünüyorum. Aklıma gelen başka bir şey de yok yönetime teşekkürler sevgiler saygılar

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...