İçeriğe atla

5. ATSC Tokyo: Sonuçlar

Pinlenen İletiler

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
[/img]

Japonya'nın Tokyo şehrinde yapılan 5. ATSC 8 ülkenin oylamasıyla tamamlandı. Oylamalara katılmayan

Gizlenmiş İçerik

Japonya, :Krygyzstan: Kırgızistan ve

Gizlenmiş İçerik

Filipinler diskalifiye oldu. Sonuçları görmek için konuya yorum atmanız yeterli olacaktır.[/align]

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 35
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Sonuçlara çok şaşırdım gerçekten

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">  2. Olmuşum oy veren herkese çok teşekkür ederim .. 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Oha yalnız harbiden yanlışlık var. 1. Lübnan değil Özbekistan. Çok özür dilerim gerçekten. Dikkatin için çok teşekkürler. Demesen 1.liği vereceğiz ona.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/ohmy@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Valla şokum inanılmaz bir hata yani.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/ohmy@2x.png 2x" width="20" height="20"> Şuan gerçekten utandım ya. Çok özür dilerim herkesten.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

1. değişti çok ilginç oldu ben onun değiştiğine şok oldum vay be.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Olur öyle hatalar, allahtan fark etmiş İbo. 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...