İçeriğe atla

Geyik 2015

Cem

Pinlenen İletiler

• İleti 2k
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

beni hiç anlamadınız.

Şimdi senin dediğin yorum yaptım ama yorum sayım 0 değil mi? Evet yorum yapıyorsun ama yorum sayan sayaç tarafından bu konuya atılan yorumlar sayılmıyor. Hiç atmamışsın gibi gözüküyor. Cem'in dediği gibi ister 1000 tane yorum at bu konuya ama yine yorum sayına bir etkisi olmayacak. @Ozan

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

CemHaPe zihniyetinin beni nasil soyup, Hristiyanlarla evlendirdigi ve Paralel Kapi'nin nereye acildigini anlattigim yeni kitabim yakinda sizlerle

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

903 milyon seçmenin %88,2'sinden oy alan Zürey Fak, seçim zaferini bugün Niv Cörsiy Halk Pazarı'nda kutladı. Kendi deri örneğinden yapılmış züreyçal adlı bitkiyi kameralar önünde kaynatıp içen Zürey Fak, "İşte bütün enerjimi bu sağlıyo yav" dedi. Pazarda biraz ilerleyince kendi koltuk altından alınan koku örneği ile yapılan Fa Zürey adlı deodorantı sıktı ve "Oh mis, mis" dedi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

beni hiç anlamadınız.

Şimdi senin dediğin yorum yaptım ama yorum sayım 0 değil mi? Evet yorum yapıyorsun ama yorum sayan sayaç tarafından bu konuya atılan yorumlar sayılmıyor. Hiç atmamışsın gibi gözüküyor. Cem'in dediği gibi ister 1000 tane yorum at bu konuya ama yine yorum sayına bir etkisi olmayacak. @Ozan

Anladım zaten onu. 

Ya orada Cem'e trollük yapiim demiştim, "cevapla" demeden direkt yazdı diye. Full iyi niyetle yaklaştı konuya, nitekim sen de.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Şu görsel

Gizlenmiş İçerik

+ To The Treetops = Tanıtım gibi tanıtım.

Norveçli müzik grubu Team Me'nin de ilk albümünün de adıydı. Şeker olur.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...