İçeriğe atla

Geyik 2015

Cem

Pinlenen İletiler

• İleti 2k
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Ne demek yorum sayısı 0... yaptım yahu yorum

Bu sekmede atılan mesajlar sayılmıyor.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/unsure@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Geyik bölümündeki yorumlar sayılmıyor sanırım ama eskiden belli bir sayıya kadar sayılıyordu sanki.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/huh@2x.png 2x" width="20" height="20">@Ugur ?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ne demek yorum sayısı 0... yaptım yahu yorum

Bu sekmede atılan mesajlar sayılmıyor.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/unsure@2x.png 2x" width="20" height="20">

e sana yazdım YORUM

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Oha ben sayılıyor sanıyodum

Gizlenmiş İçerik

Ozan artık buna bir son ver tanışma bölümünde bir konu aç bence

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

2011'den beri hiç sayılmıyo

cevapla yapsana bea. anlamıyorum kim sayılmıyo? 

Gizlenmiş İçerik

Geyik'e atılan mesajlar sayılmıyo. 1000 mesaj atsan da bu konuya toplam mesaj sayın 0 olacak yani

Gizlenmiş İçerik

:h

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Züreyfak please back to secular profile

La iklik batinin ahlaksizliginin en nadide orneklerindendir. Laiklik varsa din yoktur, din yoksa ahlak yoktur. Rabbini ve Hakk yolunda milletime onderlik edenleri profilimden kaldirabilirsiniz ama yuregimden silemezsiniz. Ben eski Kemalist CHP zihniyeti yuzunden yolumu kaybetmistim. Sukur ki yeni Turkiye genclerimizi yoldan cikaran degil, hizaya sokan bir Turkiye. Umarim sen de bir an once dogru yolu bulursun.

Bu mesaja CemHepe zulmü uygulanmıştır. Mesaj kilidini açmak için ET Premium Satın Al.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...