İçeriğe atla

ETSC'de 2 Yari Finalli Sisteme Donus

Uğur

ETSC'de 2 yari finalli sisteme geri donulmeli mi?  

23 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

• İleti 186
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

İşte hala bu anlaşılamıyor. Görevim orada duruma müdahale etmekti degil mi?

Ben de tam olarak bunu yaptım. O an Semih kontrol dısıydı tamamen. Semih yapma bak ceza alırsın sus kes sesini!!! deseydim işe yarayacak mııydı? Hayır. Bunu gayet de iyi biliyorsunuz. Ben Semih i bir muhabbetin içine çekmeye çalıştım o konudan uzaklaşsın diye. Hatta başardım da. Sonrasında gayet normal muhabbet etmeye basladık. Yani aslında yapmam gereken en mantıklı şeyi yaptım ama kimse bunu anlayamıyor. Ben de bunu anlayamıyorum. :D

ben tartışmayı hatırlamıyorum. görevini yaptın mı yapmadın mı bilemem ama benim ismimi verip ona niye bir şey olmadı demeni yadırgadım.

Ama neden demeyeyim ki? Her üyeye eşit davranılmıyor demektir bu.

benimle ne alakası var onu anlamıyorum. sen süper moderatör olduğun için uğur senin görevini aldı. ben moderatör değilim ki. bir görevim yok ki.
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Evet bu forumda küfürde ettim

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> banlandımda

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> banım da açıldı

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> gece gündüz forumda kaldım konulara hakim oldum itirazlarımı söyledim bana yapılan gruplaşmanında farkıdnayım elbet en kötü şu gökselin yorumunun altına edilen teşekkürlerden pay biçin siteye ulusal finalden ulusal finale girip şarkı açıklayan bir kaç üyemiz bile site bekçisi olmuş komik mi evet hemde çok komik

benim üslubum bu bana küfür eden birine ay ne iyi ettin bir daha et diye teşekkür etmem iki katını söverim sövdümde küfür de ettim ana avratta gittim ama her zaman ulu orta yaptım cezasınıda çektim cefasınıda hala çekiyorum siz ve sizin gibi düşünen bir kaç kişi sayesinde

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

BENİ HERKES SEVMESİN LÜTFEN BEN POLYANNA DEĞİLİM KİMSENİN GÖZÜNÜ BOYAMAYA ÇALIŞMIYORUM BEN BÖYLE BİR İNSANIM TAA FORUMA GELİRKEN EN BAŞTA SÖYLEDİM KİMSE KİMSEYİ SEVMEK ZORUNDA DEĞİL KENDİMİ SİZE SEVDİRMEK İÇİN ŞEKİLDEN ŞEKİLEDE GİRMİYORUM AMA SAYGI OLMALI DEMİŞTİM BUGÜNDEN SONRA SAYGIDA KALMADIĞINI DÜŞÜNÜYORUM

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> BENDE ARTIK SİZİN İSTEDİĞİNİZ GİBİ DAVRANACAĞIM MADEM BU KADAR ŞİKAYETÇİ OLAN VAR ARTIK BUNDAN SONRA BENDE SAYGISIZ OLACAĞIM

Gizlenmiş İçerik

POLYANNA'yı Polonya diye okudum. Diyorum Tolgahan ne alaka?

Gizlenmiş İçerik

Ben de Polonya diye okudum

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Dedim tamam "tartışma yine beni buldu" hahaha

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

O anki tartısmada neden oyle bir tavır takındıgımı sonrasında sana anlatmıstım ve bana ''evet sen de haklısın'' demiştin. Çok hoş oldu şimdi gerçekten. Mesaj atmak aklıma gelmedi evet. O an duruma daha dogru bir mudahele çabası içerisindeydim. Senin haberin oldu da ne oldu ayrıca? Soner de o gün muhabbete katıldı hatta. Soner'e ne oldu? . Ben kararlarını kesinlikle sorgulayamam. Merak ettiğim için sordum sadece. Amacım kavga tartışma çıkarmak degil.

Bu sitede ayrımcılık oldugu sürece bırakın bu dertleri çok daha fazla dertler çıkmaya devam edecek biliyorsun sen de. Yeri geldiğinde arkadaş oylaması yapan üyelerin kişiliği hakkında bile yorum yapılıyor. Ama süper moderatör adı altında herhangi bir insanın ne daha once yaptıkları ne de yapamadıklarının bahsi geçmiyor. Olmaz böyle.

Duruma mudahele cabasini birak, dalga gecmistin bildigin. Ben olan bitenin farkindayim merak etme sen. Kime ne ayrimciligi yapildigini aciklar misin? Melih'in bu sitede kuruculardan sonra en yetkili unvani almasi seni neden rahatsiz etti ki? Melih benden bile daha cok online olan biri bu sitede, nerdeyse tum hayati bu site olmus. Bu gorevi sonuna kadar hak ediyordu bence. Sen de ETSC moderatorusun, cunku sen sadece ETSC icin calistin, buyuk emekler verip harika videolar hazirladin. Super moderator tum sitenin sorumlulugunu uzerine alan kisi olur, sen bu sorumlulugu eger alabilseydin gorevine devam ederdin.

Kirmizi, yesil, mavi, sari ya da her hangi bir sey olmak bir meziyetse bu sitede seni kirmizi yapayim da rahatla. Cok emek vermissin ya. Bu sitenin her Temmuz ayinda 144 TL'lik yillik ucretini sen oduyorsun, sitenin temasindan tut her teknik isiyle sen ilgileniyorsun. Insanlar mutlu olsun diye(!) tv yayinlari yapiyorsun, bla bla bla. Bu sitede ne varsa Cem ve ben yaptik. Sadece ikimiz kalip kimseye yetki de vermeyebilirdik. Biz sadece bize yardimci olacak insanlar aradik, moderatorluk basvurulari actik basvuranlari degerlendirip gerekli gorevleri verdik. Ilk basta Onur ve Kaan'i aldik yanimiza. Kaan TSY icin cabaliyor, Onur da ETSC icin yardimci oluyordu. Ben Amerika'ya gidince oylamalar tamamen Onur'un uzerine kaldi, o da en guzel sekilde gorevini devam ettirdi. Daha sonra Boran ve Cem forumdan ayrilmak zorunda kalinca ben tek basima kaldim. Onur da gorevinden ayrildi ve super moderatore ihtiyac duydum. Basvuru baslattim, basvuranlar icinde bu gorevi yapabilecegine inandigim tek kisi sendin ve seni sectim. Uzunca bir sure sitede calistin. Daha sonra recap videolari yapmak istedigini soyledin, sana bir kac program onerdim ve harika isler cikarttin. Daha sonra gorevini yerine getirmedigini anladim ve seni ETSC moderatorlugune atadim. Cunku sadece ETSC ve recapler icin calisiyordun. Daha sonra bu islerde deneyimi en az benim kadar fazla olan Cagatay'a ve bu sitede su ana kadar hangi olaya karismis olursa olsun en fazla ilgiyi gosteren, her yarismaya araliksiz katilan, destek veren Melih'e bu gorevi verdim.

Aciklama istiyordun, yaptim. Yeterli mi?

Bunlar her zaman yaptıgın açıklamalar senin. Olanın bitenin farkında olmadıgın çok acık maalesef ki. Dosdoğru tanımadan etmeden harika suçlamalarda bulunuyorsun.

Ben süper moderatör oldugum zamanlarda sen bir süre girememiştin nete. O zamanlar elimden geldigince herkesi uyardım hep. Hatta bana karşı çıkanlar oldu. Hatırlarsın çok danıstım bu konuda sana. Ama insanlar başlarında ''Admin'' olmadıgı sürece kimseyi dinlemiyorlar. Her şeyin farkındaysan bunun da farkındasındır. Sen bir süreliğine siteden ayrıl bakalım Melih mi idare edecek bizi Çağatay mı? Lütfen bunu bir dene. Ben de tam olarak bunu yaşadım. Neyse işte..Eğer en çok online olan süper moderatör oluyorsa burada çok kolaymış iş. Sadece yorum yapmakla oluyorsa da kolay. Üstelik boş yorumlar yapmakla oluyorsa tadından yenmez.

Arkadaşlar geceleri bilgisayarları açık bırakıyoruz. :D

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Konunun ilk yorumlarından en sonuna kadar tek tek okudum. Yapılan yorumların en mantıklıları "Yarı finale dönülmemesi" yönünde. Anketin sonucu da büyük bi farkla dönülmemesi yönünde. Bence yarı finallere dönülmemesi artık netleştirilmeli ve bu konu burda kapatılmalı. Tartışma gittikçe büyümeden, birbirinizin kalbini kırmadan konuyu sonlandırmak en iyisi.

Ayrıca Oğuzhan'a çok fazla yüklenişmiş tüm yorumlarda. OĞUZHAN bence bu sitede en objektif oy verenlerin başında geliyor.

Bugüne kadar verdiği oyları inceleyin. Kimlere oy vermiş? Oy verdikleri insanlar ona yakın mı?

Oğuzhan kaç yıldır arkadaşım ve arkadaş oylaması yapsaydı Polonya'ya her yarışma oy yağdırırdı! Aynı şekilde örnekleri çoğaltabilirim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Konunun ilk yorumlarından en sonuna kadar tek tek okudum. Yapılan yorumların en mantıklıları "Yarı finale dönülmemesi" yönünde. Anketin sonucu da büyük bi farkla dönülmemesi yönünde. Bence yarı finallere dönülmemesi artık netleştirilmeli ve bu konu burda kapatılmalı. Tartışma gittikçe büyümeden, birbirinizin kalbini kırmadan konuyu sonlandırmak en iyisi.

Ayrıca Oğuzhan'a çok fazla yüklenişmiş tüm yorumlarda. OĞUZHAN bence bu sitede en objektif oy verenlerin başında geliyor.

Bugüne kadar verdiği oyları inceleyin. Kimlere oy vermiş? Oy verdikleri insanlar ona yakın mı?

Oğuzhan kaç yıldır arkadaşım ve arkadaş oylaması yapsaydı Polonya'ya her yarışma oy yağdırırdı! Aynı şekilde örnekleri çoğaltabilirim.

sinanda benim tek gerçek hayatta görüştüğüm 6 yıllık arkadaşım kendisi beni arkadaş oylaması yapmakla suçladı ki sinana verdiğim oylar ortada . aynı şekilde bende ona her yarışma 12 verebilirim buna kimsede karışamaz ama öyle bir şey yapmadığım için böyle iğrenç iftiralara mağruz kalıyorum
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yorumlara tesekkur etmekle olmuyor, birilerine cici davranayim da oy kapayim anlayisiyla Melih'in super moderator oldugunu acikladigim baslikta hepiniz Melih'e ovguler yagdirdiniz, bu gorevi hak ettigini soylediniz. Bu 360 derece donus neden?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Melih'in moderator olmasindan rahatsiz olan arkadas

O bu siteye çok emek veriyor. Görevini en iyi şekilde yapacağından şüphemiz yok. Hayırlı olsun.

yazmisti. Simdi fikri neden degismis anlamiyorum.

Arkadaş!!! da olduk şimdi. Gökseldik bir ara. Pixelciğimdik hatta. Kuzumduk bir aralar. Sonra annem de olduk. Şimdi arkadaş. :okeyto:

Kim olursa olsun daha ilk anından süper moderatörlüğünü yadırgamam. Konuya da sinir bozucu şeyler yazmam gereksiz yere. Ama baktım ki işini yapamıyor. Sonuna kadar da savunurum bu konuyu. Siteye emek veriyordan kastım da yaptıgı yorumlar. Çünkü sürekli yorum yapıyor. Gerekli ya da gereksiz. Bu da bir emek. Elleri yoruluyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

sadece bir gülücü koyup yorum yapmaksa emek

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> doğru göksel sende çok emek veriyorsun

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ETSC'de alcagin oylardan yana korkun yoksa her yerde fikrini acikca soylersin benim gibi. Tebrik edip uzerine bir de yag cekmeyeceksin bu gorevi sonuna kadar hak etti diye. Hak etmedigini dusunuyorsan soyleyeceksin. Burda tartisma cikarmayi nasil biliyorsan, orda da cikaracaksin o zaman.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...