İçeriğe atla

ETSC'de 2 Yari Finalli Sisteme Donus

Uğur

ETSC'de 2 yari finalli sisteme geri donulmeli mi?  

23 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

Aslinda orda vurgulamak istedigim ulusal finallerin bitisiyle oylamanin baslangici arasinda olan sureydi. Bu sure yari finaller olursa daha da uzayacak. Radyo yayinlari konusunda sikinti yok ama her zaman yapabilirim diye soz veremem, 10 kisiden fazla katilimin olacagini da sanmam o yayinlara.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 186
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

istersen şarkının tamamından recap yap

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> oylama değişmeyecek çünkü beyinler aynı

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> adam şartlanmış melihe sonere vermeyeceğim isterse lady gaga yollasın diyor

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Soruyorum sana Ali rıza

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben yarı finalli sisteme geri dönülmemesi taraftarıyım.

Zaten amaç " Siteye heyecan gelsin, şarkıların hakkı yenmesin. " değil, derecelerinden rahatsız olanların sistemi değiştirme çabası. İstediğini istediği yarı finale koyup, sonuçları şekillendirme isteği. Melih, burda lafım sana.

Şu anki sistem bile düzgün ilerleyemiyorken iki yarı final nasıl yapılacak merak ediyorum. Her ay bir yarışma falan olur sanırım. O yüzden her ne kadar düzgün olmasa da şuanki sistem devam etmeli bana göre.

Sitede kaç kişi derecelerinden mutlu sanki. Her şeye arkadaş oylaması var demek kolay, başkalarına laf atanlar dönüp kendilerine de bakmalı.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Zaten amaç " Siteye heyecan gelsin, şarkıların hakkı yenmesin. " değil, derecelerinden rahatsız olanların sistemi değiştirme çabası. İstediğini istediği yarı finale koyup, sonuçları şekillendirme isteği. Melih, burda lafım sana.

Şu anki sistem bile düzgün ilerleyemiyorken iki yarı final nasıl yapılacak merak ediyorum. Her ay bir yarışma falan olur sanırım. O yüzden her ne kadar düzgün olmasa da şuanki sistem devam etmeli bana göre.

Sitede kaç kişi derecelerinden mutlu sanki. Her şeye arkadaş oylaması var demek kolay, başkalarına laf atanlar dönüp kendilerine de bakmalı.

Hatirlatirim ilk 18 yarisma ara vermeden 2 yari final duzenlendi bu sitede. Bilmem hatirliyor musun? Sisteme laf sokma.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Aslinda orda vurgulamak istedigim ulusal finallerin bitisiyle oylamanin baslangici arasinda olan sureydi. Bu sure yari finaller olursa daha da uzayacak. Radyo yayinlari konusunda sikinti yok ama her zaman yapabilirim diye soz veremem, 10 kisiden fazla katilimin olacagini da sanmam o yayinlara.

daha iyi oylama yapacaksak uzasın bence. tsc var zaten. yf''le falan oyalanırken boş kalmıycaz işte : )
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ay oğuzhan bana laf söyledi oturup ağlayacağım

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

derecelerimden tabi ki memnun değilim ben madalya aldığımdada memnun olmuyorum oylamadan çünkü bir çok ülke her yarışma aynı ülkelee aynı puanları veriyor bundan rahatsızlık duymam çok normal senin de bana laf söylemen gibi normal

Gizlenmiş İçerik

ayrıcada her konuda aynı kişilerin birbirine destek olması gözlerden kaçmıyor anlamıyorum yani bir gruplaşma varsa bende kendi grubumu kurayım

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hatirlatirim ilk 18 yarisma ara vermeden 2 yari final duzenlendi bu sitede. Bilmem hatirliyor musun? Sisteme laf sokma.

Sistemi eski düzenine lafım yok zaten, lafım şimdiki duruma.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sen zaten kendi grubunu kurmuşsun Melih. Ekstra bir çaba harcamana gerek yok.

bende aynı şeyleri düşünüyorum oğuzhan

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> senin grubun 7 oy vermiş

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sistemi eski düzenine lafım yok zaten, lafım şimdiki duruma.

Su anki sistem bile dogru duzgun ilerlemiyorken iki yari final nasil yapilacak - demissin de.

Bu sitede yari final hic yapilmamis degil onceden, onu soyledim. O zaman yari finallerden sikintisi olan da yoktu, varsa da bunu dile getirmediler bir sekilde. Sistemi degistirmek degil amacimiz, burda yapilacak degisiklik zaten kurallarin geregi fakat biz uygulamiyoruz. ETSC kurallarina gore 25 uzeri katilimlarda yarifinal duzenlenir. Son 10 yarisma icinde 25 ve uzerinde katilimlar oldu zaten.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

..........

Yarı finalli sistem gerçekten sıkıyor. Bu bir gerçek. E yarı finalin getirdiği zorluklar da belli oy toplama recap bilmem ne. Bu sitede gerek arkadaş oylamasının gerek adaletsiz oylamanın hiç bir şekilde önüne geçilemez bunu aklınıza sokun bence. Kimsenin içini bilemezsiniz. Sadece suçlamada bulunursunuz. E kimse o kadar da salak değil afedersiniz. Oylarını göstere göstere sadece belli kişilere verecek falan. Verenler elbette olabilir fakat onların da oyle bir akla sahip insanlar oldugunu düşünmüyorum. İçinde kinini taşıyanlar da belli eder zaten kendini. Zaten farkettiyseniz geçen sayfalarda sürekli suçlamalar var. Yok küçük ülkeymiş yok bilmem ne. San Marino örneğin. Üç yarışmadır 12 veriyorum. Çağatay benim kankam falan mı? Adamı tanımıyorum bile. Geçin bir kere bunları....

Siteye belli bir emek verilmekten bahsedilmiş. Güldüm. Bu siteye gerçekten kimlerin gerçekten ''emek'' verdiğini herkes adı gibi biliyor. Bu durum da gerçekten canımı sıkmaya başladı. Benim buradaki emeklerimin hiçbir karşılığı yok. Üstüne rütbem bile düştü. O kadar şeye rağmen (yemin ederim abartmıyorum bilen biliyor) sadece moderatörüm sitede. Şikayetçi elbet değilim. Uğur böyle bir şey yaptıysa vardır bir bildiği diyorum. Yoksa söylemiştim ben recap videolarını normal üyeyken de yaparım yani. Bunu yarışmaların hem sağlıklı, hem eğlenceli, hem de daha hızlı olabilmesi için yapıyorum. Fakat haftada iki recap bile ne kadar vaktimi alıyor tahmin ediyorsunuzdur. Yarı finalli sistemde çok üzgünüm ki o kadar vakit ayıramam. Eğer şarkıların videolarını tek tek izlemeye razıysa herkes ben de seve seve kabul ederim. Haftada 4 tane recap yapabilmem için gerçekten sürekli bu sitede vakit geçiren işsiz biri olmam gerek. Videoları tek tek dinlemenin ne kadar adaletli olacagı da zaten tartısılır.

Bana kalırsa madem finaldeki şarkıları azaltmak istiyorsunuz; sadece bir yarı final olsun ve finalde belli bir derece alan (mesela ilk 10-7) ülkeler de diger yarısma direkt finalde yarıssın. Söz vermiyorum ama o zaman bir recap e daha vakit ayırabilirim belki. Ona da her hafta söz veremem. Bildiginiz üzere yoğunun da yoğunu zamanlarımda final recapleri bile sarkıyor. E bana da hak verin ölü gibi geliyorum çoğu zaman eve.

Umarım herkesin daha mutlu olacagı bir karar alınır.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

uğur sen de ne şapşalsın. kendin versene kararı. ne zaman bi şey sorulmaya kalkışılsa olay çıkıyor.

Herkesin fikri alinsin, herkes durumdan memnun olsun diye cabaliyorum, salaklik bende bence de. Diktador olacaksin en iyisi. Ben karar verdim, yapilacak diyeceksin.

http://eurovisiontime.com/forum/konu-ETSC-de-Ulusal-Dil-Zorunlulugu.html

Su basliktan bu yana hicbir sey degismemis, kafalar hala ayni.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...