İçeriğe atla

ETSC'de 2 Yari Finalli Sisteme Donus

Uğur

ETSC'de 2 yari finalli sisteme geri donulmeli mi?  

23 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

• İleti 186
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Oylamadan memnun olmadığımı her yarışma konusu altında söylüyorum ister madalya alayım ister sonlarda olayım sabit düşüncem bu sitede oylamanın adaletsiz olduğudur . ve bu yarı finalli sistem istememdeki sebepler şunlardır

1 - Arkadaş oylaması yapan üyeler tespit edilir etyb tarafından onlar farklı yarı finallere dağıtılırlar .

2 - 26 ülke ile final aşırı zorluyor bazı sevdiğimiz şarkılara oy veremiyoruz

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

dönülmemeli..yarışma süreleri uzayacak,ayrıca goksel şuan 2 recap yapıyor zaten 4 recap yapmak zorunda kalacak ve küçük ülkelerin final şansı azalacagı ve ilerde onları yarışmada tutmanın zorlaşacagını düşünerek yarı final sistemine geçilmemesini düşünüyorum..5-6 şarkı elemek için yarı final yapmak mantıklı gelmedi bana..30 ülke filan olsak tamam da 26 ülke fazla degil bence..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Lübnan finaldede sonuncu oluyor değişecek bir şey olmayacak senin tespitine göre

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

kazakistan ise site halkından güzel tepkiler alan güzel şarkılar yollayan bir ülke gerektiğinde madalyada alıyor

final oylamasında ki ülke çokluğu nedeniyle oy veremedim ben zaman zaman kazakistana en azından yarı finalde verme imkanımız olur

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Dönülmemeli.

Yarışma tek final yapılınca bile uzun sürüyor. Onu gectim recap yapılması gerekecek ekstradan. Can da deginmis zor olacak onun icln. Hadi yarı finaller için yapılmasın recap diyelim, o zaman da saglıklı bir oylama yapılamayacak. "Ama ben 10'dan fazla ülke begendim." diyenler, yine finallerde aynı sorunu yasamayacagınızın garantisi var mı? Ayrıca 15 ülke begendiysen de 5'ine kıymak bu kadar zor olmamalı. Yeniden dinle, gercekten sevdiklerini bırak. Bu kadar uzucu bi durum olmamalı.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arnavutluk 3.dünya ülkesi asla degildir..müzik kültürlerine cok hakim oldugunu düşünmüyorum yiğit..evet sadece 1 kere 3.oldum.. kaç yarışma boyunca..yiğit sen kac kere elendin yarı finallerde..daha iyi bilmen lazsım bu durumu

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> benim romanyayla ilk yarışma dısında aldıgım en kötü derece 12.lik benim hala sakladıgım cok iyi şarkılar var.bu sistemin getirilmesini kendim için istemiyorm..geneli düşünmek lazım bence..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...