İçeriğe atla

ETSC'de 2 Yari Finalli Sisteme Donus

Uğur

ETSC'de 2 yari finalli sisteme geri donulmeli mi?  

23 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

Şarkını çok begendim diyip 1 puan vermesi kotu bi sey degilki. Dua etsin o kadar ulke arasından ilk 10'una almış, hiç vermeyenler var Melih

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Favorimsin denilip 0 basılan biriyim. Yani o 1 puan bile mutlu ediyor o yoruma

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

bizim üyeler yorum yapmayıda bilmiyor can

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> bir şarkıyı dinliyorlar favorimsin diyorlar sonra 25 ülkeyi dinliyorlar favorimsin hoşuma gitti diyorlar

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 186
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

25'i geçtiğinde yapılmalı. çünkü;

ilk ona aldığımız ülkeler dışında beğendiğimiz en az beş şarkı oluyor. o beş şarkı beğenmediğimiz diğer on şarkıyla aynı konumda oluyor. herkesin 11. sırasında yer alan bi şarkı olduğunu düşünürsek 0 bile çekebilir.

recap olmayabilir. nasıl herkesin şarkıları dinleyemediğine emin olamıyorsak recapi de dinlediğine emin olamayız. recapsiz daha adil olacaına inanıyorum. onun dışında kankitoları ayırmak lazım yf'de.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

25'i geçtiğinde yapılmalı. çünkü;

ilk ona aldığımız ülkeler dışında beğendiğimiz en az beş şarkı oluyor. o beş şarkı beğenmediğimiz diğer on şarkıyla aynı konumda oluyor. herkesin 11. sırasında yer alan bi şarkı olduğunu düşünürsek 0 bile çekebilir.

recap olmayabilir. nasıl herkesin şarkıları dinleyemediğine emin olamıyorsak recapi de dinlediğine emin olamayız. recapsiz daha adil olacaına inanıyorum. onun dışında kankitoları ayırmak lazım yf'de.

Lüksemburg kalp ben.
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Soner

Gizlenmiş İçerik

teşekkür etsene ne o öyle kuru kuru

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/wacko@2x.png 2x" width="20" height="20">

sonra kızıyorlar bana

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20"> :( koru beni

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> aahha
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...