İçeriğe atla

ETSC'de 2 Yari Finalli Sisteme Donus

Uğur

ETSC'de 2 yari finalli sisteme geri donulmeli mi?  

23 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

bu yarı final isteyen arkadaşlardan yarı finalin gerçekleşmesi için icraat bekliyoruz işleri birilerine yüklemek kolay

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 186
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

ben recapsız yarı finali yaparım

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> çok zor değil

Recapsiz yarı final demek oylamanın talan olması demek ,

Ben 2 yarı final olması taraftarı değilim

26 deniliyorda son 3 4 yarısma sanırım 26 ülkeyi bulamadık ..

13 / 13 ? Bence cok manasız, onun yerine baska altarnetif çözümler üretilmeli ..

Yarışmada uzayan sürelerde buna eklenince şimdiki durum mantıklı gibi geliyor

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Asıl recap varken oylama talan oluyor çünkü bir çok insanın oyları belli oluyor ve diğerlerine izleselerde oy vermiyorlar

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

komik olan çok şey var görebilene

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> eren girmişken oylarınıda ver

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Asıl recap varken oylama talan oluyor çünkü bir çok insanın oyları belli oluyor ve diğerlerine izleselerde oy vermiyorlar

Gizlenmiş İçerik

Recap varken en azından dinleme sansı yaratıyor oteki türlü dinleyenin pek fazla olduguna inanmıyorum bu yuzden recap sart ..
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ulusal finallerde 3 4 5 dakikalık şarkının tamamını dinlese biri ve tüm şarkılarıda aynı düzeyde dinleseler en azından akıllarında kalır ve recaptaki 30 saniyeye itimat etmezler

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> şahsen ben recap çıkana kadar her ülkeyi 3 5 kere dinliyorum

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bence dönmeyelim ya. Oylama konusunda hiçbir şey değişmeyecek. Yine arkadaş oylaması yapmak isteyen bir şekilde yapacaktır. Ayrıca Göksel'e de Uğur'a da yazık. Recap yapmak zor 4 tane yapacak eğer olursa el insaf... Oy toplamak da o kadar kolay bir iş değil bence oyları scorewiz'e girmek tam bir işkence kaldı ki yarıfinaller olunca daha da işkence of yine bu göndermedi oyunu 2 kişi için 25 kişi bekliyor muhabbetleri dönecek. Bir de süre meselesi yarışmalar uzayınca gerçekten sıkıcı oluyor. Bu sitede en eğlenceli günler sonuçlar açıklandıktan sonra ulusal finallerin başladığı ilk 2 gün. Bence 30'un üstü katılım olmadığı sürece yarıfinaller olmamalı.

Özettir bence.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hala recapin çok adaletsiz olduğunu düşünüyorum. konuyu aç, recapi dinle git. 2 3 kişi şarkıların tamamını dinlemeyecek diye daha adaletsiz hale geliyor oylama.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ulusal finallerin tamamlanmasi ve recapin hazir olup oylamanin baslamasi arasindaki surec o kadar uzun oluyor ki ben yarisan sarkilari unutuyorum acikcasi. Recap hatirlama anlaminda buyuk yardimci oluyor. Recapsiz bir ETSC dusunemiyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ulusal finallerin tamamlanmasi ve recapin hazir olup oylamanin baslamasi arasindaki surec o kadar uzun oluyor ki ben yarisan sarkilari unutuyorum acikcasi. Recap hatirlama anlaminda buyuk yardimci oluyor. Recapsiz bir ETSC dusunemiyorum.

eskiden şarkıların tamamını dinleyen artık dinlemiyor bence. en azından yf'de olmayabilir. sen radyo yayını yaparsın müsait olduğunda.
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...