İçeriğe atla

ETSC'de 2 Yari Finalli Sisteme Donus

Uğur

ETSC'de 2 yari finalli sisteme geri donulmeli mi?  

23 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

• İleti 186
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Baska hicbir aciklamasi olamaz, daha 1 hafta once bu gorevi hak etti dedigin kisiye simdi neler diyorsun. Akla mantiga yatiyor mu soylediklerin, ya dengesizsin ya da rol yapiyorsun.

Vaaaayyyy hakarete de girişiyoruz. Demin açıklamasını yaptım. Anlamadıgın için mi uzatıyorsun? Anlamamıs gibi mi yapıyorsun?

Hakaret mi ettim Goksel? Neyin aciklamasini yaptin ben hicbir sey gormuyorum halen. Kuru bir tebrik eder gecersin yag cekmezsin dedim ben de dikkat ettiysen. Sen abartip oo bravo dogru secim en cok o hak ediyordu zaten demeye baslamissin o konuda. Tekrar oku bir bence mesajini ve sonra bu basliga Melih'le ilgili yazdigin her seyi de bir tekrar oku. Kendinle celisiyorsun. Rol yapma.

O bu siteye çok emek veriyor. Görevini en iyi şekilde yapacağından şüphemiz yok. Hayırlı olsun.

Cok emek veriyor demissin, simdi de gelip ne emek verdi de super moderator oldu, ben daha cok emek verdim diyorsun. Ya cok uykun var, ya da cok dalginsin okuduklarini anlamiyorsun.

Yok artık adım gibi eminim. Gerçekten sen anlamamıs rolu yapıyorsun. Bak Can yukarıda ne paylaşmış. Emekten kastım evet yorum yapmaksa elleri yoruluyor diyorum. Hem de boş boş yorumlar. Bence birbirimizin dilinden anlamıyoruz biz. Ya da anlamamakta direniyorsun. Üstüne rol yaptıgımı düşünüyorsun falan. Kendimle çelişsem niye konuyu uzatayım kendimi rezil edeyim. Onca çelişkiye ragmen hala gelip bunu diyorsun ya bana

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Madem sen sitede her moderator olani kutlarmissin, tebrik edermissin. Neden Cagatay'in basligina tebrik mesaji yazmadin? Haa kesin gormemissindir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kendim boş değilim en azından yorumlarım boş gelebilir

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> noktayı koyım

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> konuuy kitlerim birazdan

Gizlenmiş İçerik

Tek yapabildiğin şeyi yap lütfen.

Gizlenmiş İçerik

( O da birazdan.)

sen daha iyilerini yapıyorsun

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> aslında senin yeni bir rütben olmalı

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kendim boş değilim en azından yorumlarım boş gelebilir :) noktayı koyım :) konuuy kitlerim birazdan :D

Tek yapabildiğin şeyi yap lütfen. :pray: ( O da birazdan.)

sen daha iyilerini yapıyorsun :) aslında senin yeni bir rütben olmalı :D

Zamanında arkanda olup Melih yapma etme. Melih saçmalama. gibi yanında oldugum zamanlardan bahsediyorsan evet iyi yaparım bunu. Fakat sonra karsındakini kaybedince nasıl da canın acıyor senin oyle? Su an nasıl yalnızsın bir bilsen. Ah ah...
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

çok yalnızım göksel

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20"> kimsem yok

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Baska hicbir aciklamasi olamaz, daha 1 hafta once bu gorevi hak etti dedigin kisiye simdi neler diyorsun. Akla mantiga yatiyor mu soylediklerin, ya dengesizsin ya da rol yapiyorsun.

Vaaaayyyy hakarete de girişiyoruz. Demin açıklamasını yaptım. Anlamadıgın için mi uzatıyorsun? Anlamamıs gibi mi yapıyorsun?

Hakaret mi ettim Goksel? Neyin aciklamasini yaptin ben hicbir sey gormuyorum halen. Kuru bir tebrik eder gecersin yag cekmezsin dedim ben de dikkat ettiysen. Sen abartip oo bravo dogru secim en cok o hak ediyordu zaten demeye baslamissin o konuda. Tekrar oku bir bence mesajini ve sonra bu basliga Melih'le ilgili yazdigin her seyi de bir tekrar oku. Kendinle celisiyorsun. Rol yapma.

O bu siteye çok emek veriyor. Görevini en iyi şekilde yapacağından şüphemiz yok. Hayırlı olsun.

Cok emek veriyor demissin, simdi de gelip ne emek verdi de super moderator oldu, ben daha cok emek verdim diyorsun. Ya cok uykun var, ya da cok dalginsin okuduklarini anlamiyorsun.

Yok artık adım gibi eminim. Gerçekten sen anlamamıs rolu yapıyorsun. Bak Can yukarıda ne paylaşmış. Emekten kastım evet yorum yapmaksa elleri yoruluyor diyorum. Hem de boş boş yorumlar. Bence birbirimizin dilinden anlamıyoruz biz. Ya da anlamamakta direniyorsun. Üstüne rol yaptıgımı düşünüyorsun falan. Kendimle çelişsem niye konuyu uzatayım kendimi rezil edeyim. Onca çelişkiye ragmen hala gelip bunu diyorsun ya bana :D

Madem sen sitede her moderator olani kutlarmissin, tebrik edermissin. Neden Cagatay'in basligina tebrik mesaji yazmadin? Haa kesin gormemissindir.

Özelden yazmıstım. Gelince sorarsın :haha: :haha:

çok yalnızım göksel :( kimsem yok :(

Evet iyice yalnız kalıp ''seni seviyorum'' diye mesaj atma sakın. :1silah:
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Melih'in moderator oldugunun aciklandigi konuda herkes tebrik ederim, en cok hak eden oydu tarzi yorumlar yapinca verdigim kararin dogrugunu anlamis, bir o kadar da sok olmustum bu kadar nefret edeni varken nasil tebrik mesajlari alabiliyor diye. Cagatay'i ise sadece 5 kisi tebrik etti ona acayip sasirdim. Dedim acaba yanlis bir karar mi verdim diye.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Melih'in moderator oldugunun aciklandigi konuda herkes tebrik ederim, en cok hak eden oydu tarzi yorumlar yapinca verdigim kararin dogrugunu anlamis, bir o kadar da sok olmustum bu kadar nefret edeni varken nasil tebrik mesajlari alabiliyor diye. Cagatay'i ise sadece 5 kisi tebrik etti ona acayip sasirdim. Dedim acaba yanlis bir karar mi verdim diye.

İşte Melih çok emek veriyor ya bilindigi üzere. Ço yorum yapıyor. En online o. O yüzden seviliyor. Çağatay garibim az girebiliyor.
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İşte Melih çok emek veriyor ya bilindigi üzere. Ço yorum yapıyor. En online o. O yüzden seviliyor. Çağatay garibim az girebiliyor.

Bu siteye en cok emek veren kisi oldugunu sen soylemistin 1 hafta once. Evet dogru.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu siteye en cok emek veren kisi oldugunu sen soylemistin 1 hafta once. Evet dogru.

Evet işte emek demek yorumsa online olmaksa emeğin de otesin veriyor. :h
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Evet işte emek demek yorumsa online olmaksa emeğin de otesin veriyor.

Gizlenmiş İçerik

Ne sacmaliyosun ki hala? Melih super moderator oldu, sitede benden sonra en yetkili 2 kisiden biri. Bu karari ben verdim ve arkasindayim. Bu kadar basit. Hic bosuna yorma ceneni. Seni super moderatorlukten ilk dusurdugum gun "yesil olmayacaksam mavi de olmayayim bari siyah yap beni" dedigin gunleri de biliyoruz Goksel Bey.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Evet işte emek demek yorumsa online olmaksa emeğin de otesin veriyor. :h

Ne sacmaliyosun ki hala? Melih super moderator oldu, sitede benden sonra en yetkili 2 kisiden biri. Bu karari ben verdim ve arkasindayim. Bu kadar basit. Hic bosuna yorma ceneni. Seni super moderatorlukten ilk dusurdugum gun "yesil olmayacaksam mavi de olmayayim bari siyah yap beni" dedigin gunleri de biliyoruz Goksel Bey.

Sana göre ters düşen her şey saçma Uğurcum. Pardon arkadaşım. Ben sırf o gün sinirimden beni normal üye yap dedim. Saptırma konuyu Uğur Bey.
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ankete geç kaldım sanırım gerçi henüz bugün açılmış ama;oyumu yarı finalli sisteme geçilmesin olarak vermiştim.Sebebini de belirtmek isterim,şimdi yarı finaller için uzun bir zaman dilimi gerekiyor belirtildiği gibi ve toplamda 5-6 şarkı elemek için vakit ve iş kaybı olmamasından yanayım.Gerçi kurallara göre bu olmak zorundaymış ama yorumunuzu belirtin denildiği için belirttim.Gerçi bu yazdıklarımı birçok üye yazmış.Tam aksi görüş belirtenlerin de kendince haklı sebepleri var aslında.O sisteme de kesinlikle karşı değilim diyemem.Ben bir de izninizle konu dışına çıkılan noktalar hakkında birkaç not düşmek istiyorum(Amacım konudan madem tamamen çıkılmış birazda benim katkım olsun değil).Sadece sitedeki birçok üye bu konulular hakkında görüşlerini yazmış ben de yazayım dedim.

Arkadaş oylaması hakkında:Herkesin tarzını sevdiği ülkeler var,genelde birkaç yarışma arayla puan vermeden geçmediği;Örneğin ben genel anlamda Danimarka,Kıbrıs,Romanya,Birleşik Krallık,İrlanda,İsviçre,ve tabii ki kendi grubum olan Italyan grubunun şarkılarını beğeniyorum.Onları bazı yarışmalarda beğenmesem bile alışkanlık olmuş sanki hiç puan vermezsem absürd bir oylama gerçekleştirmişim gibi hissediyorum.Bundan geçen yarışma oylarımda tamamen kurtulmaya karar aldım.Bir an için üyelerin isimlerini bile hafızamdan silip kulağıma hitap eden şarkıları oyladım.Bu yarışmadan itibaren de aynı sistemi yapmaya devam edeceğim.Ben tüm şarkıları dinleyen bir üye değilim açıkçası.Dinlediğim genelde 7-8 ülke var onlarda rastgele geliyor,her yarışma farklı farklı 7-8 ülke,ancak hiç yorum yapmadığım bir üyeye 12 puan verip şaşırtabiliyorum.Çünkü recap'te 30 saniyesi yetebiliyor bazen.Neden tüm şarkıları dinlemediğimi ben de bilmiyorum.Merak etmiyorum o an yada yoğunluk içinde oluyorum.Ama önümüzdeki yarışmalardan itibaren herkesi dinlemeye özen göstereceğim(en azından deneyeceğim).

Moderatör tartışmaları hakkında:Şimdiye kadar yorumlarda hep kim neden öyle yapmış kim neden böyle yapmış o suçlu bu suçsuz şeklinde suçlama/aklanma çabaları içinde olunduğunu gördüm.Ben sıradan bir üye olarak moderatörlerin değişiminden bugüne kadar hiç etkilenmediğimi söyleyebilirim.Yani demek istediğim time'dan aldığım hizmet kalitesi 6 ay önce nasılsa şimdi de öyle.Ya her mod olan işini çok iyi yapıyor yada zaten mod olsun olmasın siteye emek verenler var bu isimler hep sitemizde olduğu için bu hizmet değişmiyor.Yani bence siteye emek veren kişi olmak için bir ünvana gerek yok.Sıfatların yada ünvanların düşük yada yüksek olması bizi ondan üstün yada düşük bir yerde yapmaz.Ben bu sitede sıradan bir üye olarak kendimi Modlardan ve Adminlerden daha düşük seviyeli bir üye olarak görmüyorum.Benim tek üzüntüm siteye çok ilgi gösteremem ve tüm şarkıları dinleyememem olur.Ancak bir üye olarak tüm görevlerimi yerine getirdiğimde evet derim,ben de en az mod kadar admin kadar bu sitenin bir parçasıyım.

Teşekkür ederim,satır aralarından birilerini kast ettiğim düşünülmemiştir umarım.Sadece bu konulardaki genel görüşlerimi öne sürmek istedim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Moderatör tartışmaları hakkında:Şimdiye kadar yorumlarda hep kim neden öyle yapmış kim neden böyle yapmış o suçlu bu suçsuz şeklinde suçlama/aklanma çabaları içinde olunduğunu gördüm.Ben sıradan bir üye olarak moderatörlerin değişiminden bugüne kadar hiç etkilenmediğimi söyleyebilirim.Yani demek istediğim time'dan aldığım hizmet kalitesi 6 ay önce nasılsa şimdi de öyle.Ya her mod olan işini çok iyi yapıyor yada zaten mod olsun olmasın siteye emek verenler var bu isimler hep sitemizde olduğu için bu hizmet değişmiyor.Yani bence siteye emek veren kişi olmak için bir ünvana gerek yok.Sıfatların yada ünvanların düşük yada yüksek olması bizi ondan üstün yada düşük bir yerde yapmaz.Ben bu sitede sıradan bir üye olarak kendimi Modlardan ve Adminlerden daha düşük seviyeli bir üye olarak görmüyorum.Benim tek üzüntüm siteye çok ilgi gösteremem ve tüm şarkıları dinleyememem olur.Ancak bir üye olarak tüm görevlerimi yerine getirdiğimde evet derim,ben de en az mod kadar admin kadar bu sitenin bir parçasıyım.

Keske herkes de Yucel gibi dusunse, belki o yuzden 2009'dan beri aramizda Yucel. Cok tesekkurler ne guzel yazmis ve ozetlemissin.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...