İçeriğe atla

ETSC'de 2 Yari Finalli Sisteme Donus

Uğur

ETSC'de 2 yari finalli sisteme geri donulmeli mi?  

23 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

• İleti 186
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Çok haklısın Yücel. Bakalım bundan sonra da o emek için aynı şeyleri düşünebilecek misin? Umarım değişmez fikirlerin dostum. Aynı kalitede devam eder yarışmalar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben oy vermedim daha nereye bitiriyosun

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Öncelikle asıl konuyla ilgili olarak bir kural vardı sanırım 27 ve üstü şarkı olunca yarı finallere gidiliyordu. Ben bu sınırın 31 ülkeye (1 ev sahibi, 15er ülke iki yarı finalle) çekilmesini mantıklı buluyorum. Çünkü 15er ülkelik yarı final hadi neyse de 2-3 ülke elemek için yarı final düzenlemek biraz gereksiz olur diye düşünüyorum. 31 ve üstü katılım olduğunda yarı final yapılmalı bence. Bunun için ankette neye oy verceğimi bilmiyorum ama 'şimdilik' yarı final olmaması gerektiğinden hayır oyu veriyorum.

Diğer konulara gelince burası yeri değil ama birkaç bişey söylemek isterim. Yazılanların bazılarını okudum sadece söylemek istediğim az bişey var yoksa bu konu beni pek ilgilendirmez. İki tarafı da haklı buluyorum ben. Öncelikle şunu söyleyeyim Melih daha yeni moderatör oldu daha önce de söylemiştim şu an yeni bir başlangıç var ortada. Evet Melih kendi de kabul ediyo daha önce yaptıklarının örnek davranış olmadığını ama hele bi durun bakalım görelim görevi nasıl yapacak. Sonuçta sonsuza kadar bu görev melihte kalacak diye bir şart yok. Rahatsız oluyorsanız Uğur'a şikayetinizi ilertirsiniz baktınız o da olmuyo o zaman bişeyler yaparsınız. Melih'in daha önce yaptıklarını açıkçası ben de pek doğru bulmuyodum ama seçildikten sonra 'henüz' bir yanlışını görmedim. Önce bi bakalım görevini nasıl yerine getiriyor sonra tartışırız. Bu davranışı açıkçası benden yaş olarak büyük üyelerimizden beklerdim

Öte yandan Göksel'e görevini yerine getirmedin demek bilmiyorum pek doğru olur mu. Uğur yokken siteyi iyi bir şekilde idare ettiğini hatırlıyorum Göksel'in en küçük şeyde bile bizi uyarıp kurallara uygun davranmamızı söylerdi. İlk başta bir hata yapmış olabilir ama o da Göksel için bir deneyimdi. Sonrasında bunu çokça telafi ettiğini düşünüyorum. Hatta bazen o kadar titizlikle davranıyordu benim olayımda örneği olduğu gibi

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Benim üstüme düşmez ama ben sadece objektif olarak düşündüklerimi yazmak istedim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben oy vermedim daha nereye bitiriyosun :D

Öncelikle asıl konuyla ilgili olarak bir kural vardı sanırım 27 ve üstü şarkı olunca yarı finallere gidiliyordu. Ben bu sınırın 31 ülkeye (1 ev sahibi, 15er ülke iki yarı finalle) çekilmesini mantıklı buluyorum. Çünkü 15er ülkelik yarı final hadi neyse de 2-3 ülke elemek için yarı final düzenlemek biraz gereksiz olur diye düşünüyorum. 31 ve üstü katılım olduğunda yarı final yapılmalı bence. Bunun için ankette neye oy verceğimi bilmiyorum ama 'şimdilik' yarı final olmaması gerektiğinden hayır oyu veriyorum.

Diğer konulara gelince burası yeri değil ama birkaç bişey söylemek isterim. Yazılanların bazılarını okudum sadece söylemek istediğim az bişey var yoksa bu konu beni pek ilgilendirmez. İki tarafı da haklı buluyorum ben. Öncelikle şunu söyleyeyim Melih daha yeni moderatör oldu daha önce de söylemiştim şu an yeni bir başlangıç var ortada. Evet Melih kendi de kabul ediyo daha önce yaptıklarının örnek davranış olmadığını ama hele bi durun bakalım görelim görevi nasıl yapacak. Sonuçta sonsuza kadar bu görev melihte kalacak diye bir şart yok. Rahatsız oluyorsanız Uğur'a şikayetinizi ilertirsiniz baktınız o da olmuyo o zaman bişeyler yaparsınız. Melih'in daha önce yaptıklarını açıkçası ben de pek doğru bulmuyodum ama seçildikten sonra 'henüz' bir yanlışını görmedim. Önce bi bakalım görevini nasıl yerine getiriyor sonra tartışırız. Bu davranışı açıkçası benden yaş olarak büyük üyelerimizden beklerdim

Öte yandan Göksel'e görevini yerine getirmedin demek bilmiyorum pek doğru olur mu. Uğur yokken siteyi iyi bir şekilde idare ettiğini hatırlıyorum Göksel'in en küçük şeyde bile bizi uyarıp kurallara uygun davranmamızı söylerdi. İlk başta bir hata yapmış olabilir ama o da Göksel için bir deneyimdi. Sonrasında bunu çokça telafi ettiğini düşünüyorum. Hatta bazen o kadar titizlikle davranıyordu benim olayımda örneği olduğu gibi :D

Benim üstüme düşmez ama ben sadece objektif olarak düşündüklerimi yazmak istedim.

: (
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Enescim çok teşekkürler yazdıkların için ben moderatör oldum diye değişmedim asla hala ve hala herkesle eğlenme niyetinde olan ve tartışmalardan uzak kalmak isteyen biriyim böyle bir olayın bu konu altında patlak vermesi herkesi üzdü arkadaş oylamasından konunun buralara gelmesi çok yersiz oldu hoş olmadı kimse masum değil ben senin de dediğin gibi ettiğim küfürleri unutmadım her zamanda söylerim çünkü o zamanlar onları yapmam gerekti eyvallah etmedim benim kimseyle bir sorunum olamaz bu forum içinde çünkü ne kadar 1 yılı aşkın bir süredir bu forumda birlikte yarışıyorsak çok az kişiyi yakından tanıyorum yüzyüze görüşmüşlüğüm yok onun için kimseden bir beklentimde yok uğur şimdi beni uygun gördü 2 3 ay sonra başkasını görebilir kimsenin tapulu malı değil ki ayrıcada super mod admin üye mod ol ne farkeder ki önemli olan birbirimizi kırmadan şurda geçirdiğimiz zamanı eğlenerek geçirmek

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Of benim şöyle bir hayalim var keşke gerçek olsa... Ama olsa süper olur bence. Bir akşam yarışmaya katılan tüm üyelerin olduğu bir yayın yapılsa şarkıların kısa tanıtımları yapılsa ve o tanıtımdan sonra oylar verilse ama oylama süresi maksimum bir saat olsa ve değiştirme imkanı olmasa... Ertesi gün de sonuçlar açıklansa. Radyo katılımı olmadığından zor olur ama olsa mükemmel olurdu.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Of benim şöyle bir hayalim var keşke gerçek olsa... Ama olsa süper olur bence. Bir akşam yarışmaya katılan tüm üyelerin olduğu bir yayın yapılsa şarkıların kısa tanıtımları yapılsa ve o tanıtımdan sonra oylar verilse ama oylama süresi maksimum bir saat olsa ve değiştirme imkanı olmasa... Ertesi gün de sonuçlar açıklansa. Radyo katılımı olmadığından zor olur ama olsa mükemmel olurdu.

Gizlenmiş İçerik

Ben onu 3 yil once ETSC'de Turkiye iken, TUF isimli ulusal finalim icin yapmistim tam 17 uye katilmisti ve aninda oylama yapilmisti. Yarimsaat sure vermistik radyodakilere ve yarismada yarisacak sarkimi secmistik beraber.

Katilim olursa yine yapilabilir neden olmasin ki?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gizlenmiş İçerik

Ben onu 3 yil once ETSC'de Turkiye iken, TUF isimli ulusal finalim icin yapmistim tam 17 uye katilmisti ve aninda oylama yapilmisti. Yarimsaat sure vermistik radyodakilere ve yarismada yarisacak sarkimi secmistik beraber.

Katilim olursa yine yapilabilir neden olmasin ki?

Aman uğur anketsiz yapta başvuruyu

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

2 yf yapılmalı tabi ki ! Çok fazla ülke var , tek yf ile olacak iş değil.

Seni acayip ozledik, bir geri don de Haziran'da, ah ah.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...